7 būdai pagreitinti medžiagų apykaitą

Klausimas, kaip paspartinti medžiagų apykaitą, yra aktualus visiems, norintiems padailinti kūno linijas. Šie 7 paprasti patarimai padės pasiekti tikslą lengviau ir greičiau.

  • Venkite dietų, smarkiai ribojančių suvartojamų kalorijų skaičių. Gali būti, kad jos išties padės sulieknėti, tačiau su krintančiu svoriu neteksite ir labai reikalingos raumenų masės, vadinasi, medžiagų apykaita ženkliai sulėtės.
  • Gerkite daugiau vandens. Jis būtinas, kad organizmas galėtų deginti riebalus. Net jeigu organizmui skysčių pritrūksta visai nedaug, medžiagų apykaita dėl to vis tiek sulėtėja. Tyrimai rodo, kad geriantys po 8 stiklines vandens per dieną sudegina daugiau kalorijų nei tie, kurie pasitenkina vos keturiomis.
  • Valgykite dažnai ir po nedaug. Tarp valgymų metabolizmas lėtėja, todėl pertraukos neturėtų būti labai ilgos. Geriausia, kad ką nors sukramtytumėte kas 3–4 valandas.
  • Naudokite prieskonius. Aštriame maiste yra medžiagų, padedančių greičiau sudeginti nepageidaujamus riebalus. Ypač naudingi čili pipirai.
  • Vartokite daugiau baltymų. Suvirškinti baltymingą maistą yra sunkiau, todėl organizmas taip išeikvoja daugiau kalorijų.
  • Gerkite kavą ir žaliąją arbatą. 2–4 puodeliai arbatos per dieną padė sudeginti 17 % kalorijų daugiau.
  • Padidinkite savo raumenų masę. Net ramybės būsenoje organizmas degina kalorijas. Kuo daugiau yra raumenų masės, tuo greitesnė medžiagų apykaita.
» Rašyti komentarą
» Komentarai
Beta
2013-01-22 22:47
kas rytą reikia suvalgyti šaukštą linų sėmenų.
nesvarbu
2012-11-01 14:56
Reikia pameginti
dole
2012-10-18 16:44
usipirk vaistinej forlax tikrai pades
vika
2012-09-02 22:13
sveika mityba,geriausias budas sutvarkyti zarnyna
emma
2012-08-29 00:05
uzkietejusiems viduriams padeda dziovintos slyvos,o dar geriau suvalgyt bent 6 alyvuoges kasdien[alyvuogese daug vitaminu)jos gerina ir tvarko zarnyna