Nevaisingumo gydymas: kinų medicina už vakarietišką efektyvesnė

Kaip rodo naujausi tyrimai, moterimss, kurios išsigelbėjimo ieško kinų medicinoje, tikimybė pastoti yra du kartus didesnė, negu toms dailiosios lyties atstovėms, kurios labiau pasikliauja šiuolaikiniais nevaisingumo gydymo metodais, įskaitant ir ekstrakorporalinį apvaisinimą.

Tradicinė kinų medicina daugeliui iš mūsų tampa maloniu atradimu, tikru stebuklu, iš tiesų skaičiuojančiu ne vieno tūkstančio metų patirtį. Labai gaila, tačiau nemaža dalis efektyvių gydymo metodų ir receptų iki mūsų dienų neišliko, tačiau galima pasidžiaugti bent tuo, kad išliko dalis. Ji ir toliau sėkmingai pasitelkiama gydant pačias įvairiausias šių laikų ligas.

Tradicinės kinų medicinos gydytojai turi labai didelę moterų nevaisingumo gydymo patirtį. Kai kurie istoriniai šaltiniai liudija, kad žolelės šiam tikslui buvo naudojamos jau 200 metų pr. Kr. Jos taip pat tiko ir tais atvejais, jeigu dažnai kartodavosi persileidimai. Tuose įrašuose minimi ir receptai, kurie naudojami iki šių dienų (problemos išliko tos pačios, tad tai yra visiškai nenuostabu). Pirma kinų medicinos knyga buvo akušerijos ir ginekologijos problemų tema ir išleista 1237 metais.

Mūsų dienomis kinų medicina Vakaruose susilaukia vis daugiau pripažinimo. Kadangi ji visiškai saugi ir efektyvi, gerbėjų gretos nuolat auga visame pasaulyje. Maždaug viena ketvirtoji populiacijos reguliariai naudojasi kinų medicina tam, kad įveiktų savo sveikatos problemas.

Pagal dabartinį apibrėžimą, nevaisingumo požymis yra negalėjimas susilaukti palikuonių, nors per pastaruosius metus lytinis gyvenimas buvo intensyvus, o apsaugos priemonės ir įvairūs kontraceptikai nenaudojami.


Kaip skelbia „Natural News“, gruodžio mėnesio žurnale „Complementary Therapies in Medicine“ buvo publikuoti metatyrimo rezultatai, kurie patvirtino, kad kinų medicinos taikymas yra daug efektyvesnis, negu šiuolaikiniai Vakarų medicinos gydymo metodai.

Pasirodė, kad keturis mėnesius gydantis pagal kinų medicinos receptus, tikimybė pastoti padidėja net 60 % (su 12,5 % paklaida), o lyginant šiuos rezultatus su Vakarų medicinos laimėjimais – 32 % (10 % paklaida). Kitaip tariant, skirtumas skiriasi beveik du kartus.

Kinų medicinos žmogaus ir jo ligų samprata smarkiai skiriasi nuo vakaraietiškosios. Ji daugiau dėmesio skiria ne ligos gydymui, o konkretaus žmogaus pasveikimui, atsižvelgiama į visas jo individualias ypatybes. Didelę reikšmę turi In ir Jan įtaka, penki pirmapradžiai elementai, patogeniniai veiksniai, gyvybinės jėgos ir žmogaus energija, taip pat visų septynių pojūčių ir kitų individualių ypatybių išraiška.

Tradicinė kinų medicina, taikoma moterų nevaisingumo gydymui, siekia pirmiausia atkurti energijos balansą ir sumažinti patiriamą stresą. Taip optimaliai reguliuojamas hormoninis fonas ir menstruacijų ciklas. Kaip teigia tradicinė kinų medicina, nevaisingumo problemų dažniausiai kyla dėl sąlygotų funkcinių sutrikimų. Vakarų medicina dažnai griebiasi invazinių ir brangių gydymo metodų, kurie jau patys savaimę moters organizmui sukelia didžiulį stresą, o šis savo ruožtu taip pat lemia įvairius funkcinius sutrikimus.

Tradicinė kinų medicina nevaisingumo gydymui naudoja žoleles, pasitelkia akupunktūrą, masažus, rekomenduoja taisyklingai maitintis, pakeisti gyvenimo ir mąstymo būdą.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Vietine
2012-04-03 19:30
Labai tikėtina