Įdomiausios ledų idėjos

Šiltasis metų laikas – jau ne už kalnų. Siūlome pasitikti jį su porcija pačių pasigamintų ledų! Išbandykite šiuos receptus ir išsirinkite tą, kuris jums patinka labiausiai!

Arbūzas + pomidorai + aitrieji pipirai

Šis derinys – truputį keistas, netikėtas ir intriguojantis. Pertrinkite smulkintuvu arbūzą ir pomidorus, sultis išpilstykite į formeles. Jei norite, papildomai galite įmesti po gabaliuką žalio aitriojo pipiro.

Kiviai + sultys + medus

Pertrinkite elektriniu smulkintuvu kivius, sumaišykite su mėgstamomis sultimis, pasaldinkite medumi ir išpilstykite į šaldymo formeles.

Šokoladiniai sausainiai + pienas

Ne vaisinis derinys, bet taip pat labai skanus! Sausainius ir pieną.

Salierai + bazilikai

Nesaldūs, tačiau labai gaivūs ledai. Sutarkuokite salierą, išspauskite sultis ir pertrinkite jas elektriniu smulkintuvu su bazilikų lapeliais. Liks tik užšaldyti.

Kokosų pienas + mėlynės

Šie visiškai skirtingų regionų produktai puikiai dera kartu. Jei neturite galimybės nusipirkti kokosų pieno, jo galite pasigaminti namuose: suskaldykite kokosą, nuimkite kevalą (rudos odelės šalinti nereikia). Sutakuokite riešutą ar susmulkinkite elektriniu smulkintuvu, užpilkite 1-2 stiklinėmis šilto vandens (kuo vandens mažiau, tuo sodresnis bus skonis). Pamaigykite drožles skystyje ir viską perkoškite. Dabar gautą kokosų pieną galima šaldyti su mėlynėmis.


Avokadas + žaliosios citrinos + kokosų pienas

Dar vienas įdomus derinys. Kaip pasidaryti kokosų pieno, jau aprašėme. Išspauskite 2 žaliųjų citrinų (laimų) sultis, pertrinkite elektriniu smulkintuvu su avokado minkštimu, stikline kokosų pieno ir peletrūnų lapeliais. Jei pageidaujate, galima pasaldinti trupučiu cukraus.

Mangas + braškės

Viskas labai paprasta: pertrinkite elektriniu smulkintuvu mango vaisių, atskieskite vandeniu ir supilkite į formeles su braškių gabaliukais. Ledams galima naudoti ir grynas mangų sultis.

Jogurtas + avietės

Pertrinkite natūralų jogurtą su avietėmis ir užšaldykite formelėse.

Arbata + grietinėlė

Užsiplikinkite arbatos, pagal skonį pagardinkite cukrumi ar tirštintu pienu. Išpilstykite į formeles, tačiau palikite vietos. Laikykite šaldiklyje 2 valandas. Užpilkite ant viršaus grietinėlės ir laikykite, kol ledai sustings visiškai.

Ananasas + bananas + mėlynės + braškės + jogurtas

Šie ledai – puikus pasirinkimas tiems, kurie gyvena pagal principą „kuo daugiau, tuo geriau“. Pertrinkite elektriniu smulkintuvu ananasų sultis, mėlynes, bananą, braškes ir jogurtą (dalį uogų patartina atidėti, supjaustyti gabaliukais ir sumaišyti su pertrinta mase). Viską išpilstykite ir užšaldykite.

Skanaus!

» Rašyti komentarą