Vyrų nevaisingumo gydymas: nuo riebalų šalinimo iki mitybos

Paskaičiuota, kad didžioji dalis porų, norinčių susilaukti vaiko, lytinių santykių turi 4 kartus per savaitę, kol moteris galiausiai pastoja... po pusmečio. Jeigu po metų aktyvių pastangų nepavyksta susilaukti vaikelio, tai laikoma, kad pora turi vaisingumo problemų. Šiandien kas ketvirta pora susiduria su tokiomis bėdomis, o vertinant konkrečius atvejus pastebima, jog poros nevaisingumas itin dažnai priklauso nuo vyro potencijos sutrikimų. Džiugu tai, kad šios problemos yra išsprendžiamos!

Siūlome kiekvienam savo sveikata besirūpinančiam vyrui bei savo vyrus mylinčioms moterims, susipažinti su pagrindiniais vyrų potencijos bei vaisngumo gydymo būdais – nuo neįprastų riebalų šalinimo lytinių organų srityje procedūrų iki kasdienės mitybos reguliavimo.

Cinkas

Cinkas yra itin svarbus lytinio brendimo laikotarpiu, tačiau jis svarbus ir suaugusių vyrų organizmui – cinkas atsako už reguliarią vyriškųjų hormonų gamybą bei jų kiekio reguliavimą, šis mineralas taip pat gerina prostatos veiklą. Vyrams reikalingas didesnis cinko kiekis nei moterims (išskyrus besilaukiančias ar maitinančias mamas), tad jie turėtų valgyti daugiau mėsos, sūrio, krevečių, taip papt grybų (ypač voveraičių), kadangi šiuose produktuose cinko kiekis didžiausias.

Vitaminas E

Cheminiai spermos tyrimai rodo, kad spermatozoidai geba kaupti vitaminą E, o pakankamai didelis jo kiekis užtikrina spermatozoidų judrumą bei prailgina jų gyvybingumą – būtent šie faktoriai ir lemia spermos kokybę bei padidina pastojimo tikimybę. Daugiausiai vitamino E aptinkama aliejuje bei grūdinių kultūrų produktuose – duonoje, košėse, makaronuose.



Testosteronas

Testosteronas yra svarbiausias vyriškasis hormonas, kuris, augančiame organizme reguliuoja lytinių požymių išsivystymą, o suaugus užtinrina normalų reprodukcinės sistemos funkcionavimą. Testosteronas taip pat veikia ir vyrų psichinę sveikatą, bendrą fizinę savaijautą. Tyrimais nustatyta, kad teigiamai testosterono gamybą veikia ženšenis – vyrai, kasdien vartoję preparatus, kuriuose buvo ženšenio ekstrakto pastebėjo erekcijos pagerėjimą, o ištyrus jų spermą buvo nustatyta, kad spermatozoidai yra aktyvesni ir gyvybingesni. Optimalų ženšenio kiekį galima rasti maisto papilde „Permen“, dviejų tablečių dienos dozė užtikrina testosterono gamybos normalizavimą.  

Antioksidantas CoQ10

Antioksidantas CoQ10, dar kartais vadinamas kofermentu Q10, užtikrina daugelį organizmo funkcijų, tačiau pagrindinė jo funckija yra mūsų organizmo energijos gamyba, veikiant elektronų pernešimo grandinėje. Ši medžiaga taip pat apsaugo mūsų genetinę medžiagą, t.y. DNR grandines, nuo oksidacijos, būtent ši kofermento Q10 savybė užtikrina spermos kokybę. Bandymų metu buvo nustatyta, kad kasdien su maistu gavusių apie 60 mg CoQ10 vyrų spermos kokybė ženkliai pagerėjo jau mėnesio. Norint gauti tokį kofermento kiekį reikėtų kasdien valgyti mėsos, ypač galvijų organų (daugiausiai CoQ10 yra jaučių širdyse), vištienos, naudoti alyvuogių aliejų.

L – argininas

L – argininas yra aminorūgštis, kuri organizmui yra itin svarbi dėl savo azoto donoro ir pernešėjo savybių – šios molekulės funkcijos padeda sureguliuoti normalią prostatos veiklą, gerina kraujotaką erektiniuose audiniuose. Pastebėta, kad kasdienis L – arginino vartojimas skatina spermatogenezę. Gausiausiai šios medžiagos randama riešutuose (daugiausiai – žemės, graikiniuose), tačiau, norint užtikrinti pakankamą L – arginimo organizme kiekį reikėtų jo vartoti papildomai – maisto papilde „Permen“ yra reikiama L – arginino dienos dozė. Tiesa, kiek greitesnių rezultatų gausite, jeigu naudosite D – arginino injekcijas, tačiau pastarosios daugeliui nėra prieinamos dėl jų aukštos kainos: gydymo kursas JAV kainuoja apie 40 000 JAV dolerių, Europoje kaina siekia 72 000 eurų.



Riebalų pertekliaus šalinimas

Jau ilgą laiką žinoma, kad spermatozoidai yra itin jautrūs karščiui – daugelis jų žūva arba praranda gyvybingumą besikaitinant pirtyje, deginantis soliariume ir net ilgiau palaikius nešiojamąjį kompiuterį ant kelių. Žinoma, didžiausią įtaką turi ilgalaikis temperatūrinis poveikis – paprasčiau kalbant, riebalų perteklius lytinių organų srityje, kuris tiesiogiai koreliuoja su bendru nutukimu. JAV populiarėja procedūra, kurios metu šalinami riebalai apie lytinius organus, tai iš tiesų prailgina spermatozoidų gyvenimo trukmę, padeda jų judrumui.

www.permen.lt

» Rašyti komentarą