Vyrų nevainsgumas – kada vertėtų sunerimti?

Vis daugiau vyrų susiduria su vaisingumo problemomis, nors problemų iš tiesų pasitaiko pakankamai dažnai, tačiau neretai vyrai dėl savo sveikatos pradeda jaudintis perdėtai, tikėdamiesi, kad vaiko pavyks susilaukti kelias savaites turint aktyvių lytinių santykių nenaudojant apsaugos priemonių. Kiekvienam savo sveikatai neabejingam vyrui reikėtų, visų pirma, žinoti ir suprasti, kas yra normalus vaisingumas ir potencija, o kokiose situacijose iš tiesų reikėtų sunerimti ir kreiptis į gydytojus.

Statistiškai normalu, jeigu jaunesnė nei 35-erių metų amžiaus moteris pastoja lytinių santykių turint bent tris kartus per savaitę pusmečio bėgyje, tačiau vaisingumo problemų pora turi, jeigu, laikantis tokio lytinių santykių ritmo, vaiko nepavyksta susilaukti per metus, tyrimai rodo, kad su tokiomis bėdomis susiduria apie 10 – 15% porų, o apie 40% tą lemia vyro nevaisingumas.

Jeigu priklausote dešimčiai procentų porų, kurioms nepavyksta susilaukti vaiko ilgiau nei per metus, tai tikrintis vertėtų abiems. Kalbant apie vyrų sveikatą, itin dažnai sunku nustatyti tikslias nevaisingumo priežastis – taip nutinka dėl to, kad šiandien dar neturime idealių techninių galimybių potencijai patikrinti bei dėl neretai pasitaikančių kompleksinių problemų – pavyzdžiui, įgimti sutrikimai kartu su nesveika gyvensena. Paskaičiuota, kad kiek mažiau nei pusei vyrų taip ir nepvyksta nustatyti konkrečios nevaisingumo priežasties, keletas procentų susiduria su įgimtomis arba gyvenimo eigoje išsivysčiusiomis patalogijomis, kurias tenka gydyti chirurginės intervencijos pagalba – tai varikocelės arba sėklidės venų išsiplėtimai, kurie lemia kraujo tekėjimą priešinga kryptimi, dėl to temperatūra sėklidėse tampa pernelyg aukšta, o tai ypatingai kenksminga spermai bei įgimtos nenusileidusios abi arba viena sėklidės. Panaši ir taip pat labai menka dalis vyrų, vos 2 – 3 %, vaisingumo problemų turi dėl lytiškai plintančių ligų, pavyzdžiui, chlamidiozė pakelia temperatūrą sėklidėse, o tai, kaip jau buvo minėta, neigiamai veikia spermos kokybę.



Dažniausiai pasitaikanti vyrų nevaisingumo priežastis yra, bendrąja prasme, prasta spermos kokybė, tai oligozoospermija arba mažas spermatozoidų judrumas, teratozoospermija – neteisingos sandaros spermatozoidai arba azoospermija – spermatozoidų kiekio sumažėjimas ejakuliate. Su spermos patalogijomis susiduria beveik 50% vaisingumo problemų turinčių vyrų, o jos nustatomos tiriant spermą laboratorijoje, tačiau šias patalogijas dažniausiai sukelia tos pačios priežastys – hormoniniai sutrikimai arba neteisingas gyvenimo būdas, prasta mityba, žalingi įpročiai, stresas, miego trūkumas.

Vertinant spermos patalogijas sukeliančias vienodas priežastis nesunku suprasti, kad gydymas, nepriklausomai nuo konkretaus spermos pakitimo, identiškas – svarbiausias yra hormonų koncentracijos normalizavimas, kurio galima pasiekti derinant sveiką gyvenimo būdą, mitybą bei pasitelkiant papildomas pagalbines priemones.



Spermos kokybei daugiausiai įtakos turi testosteronas, kuris ne tik užtikrina normalią spermatogenezę, procesą, kurio metu susidaro sperma, bet ir lemia taisyklingą spermatozoidų formą, jų judrumą bei kiekį ejakuliate. Norint atsatyti normalų testosterono kiekį, visų pirma, reikėtų normalizuoti testosterono gamybą užtikrinančio liutenizuojančio hormono susidarymą – tyrimais su gyvūnais įrodyta, kad jį normalizuoja gulsčiosios ragužės esktraktas. Šis augalas natūraliai auga subtropikuose, kur jis gerai žinomas ir plačiai paplitęs liaudies medicinoje, kaip vyriškąsias jėgas grąžinanti ir palikuonių susilaukti padedanti priemonė. Buvo pastebėta, kad dar vienas, mums dėl savo medicinių savybių kiek labiau žinomas, augalas taip pat stabilizuoja vyriškųjų hormonų kiekį – tai ženšenis. Geriausių rezultatų galima pasiekti, naudojant šių augalų ekstraktus arba preparatus su jais. Puikus pasirinkimas kiekvienam vyrui yra maisto papildas „Permen“, kuriame galima rasti hormonų koncentracijos kraujyje stabilizavimui reikiamus gulsčiosios ragužės bei ženšenio ekstraktų kiekius, o taip ir papildomų papgalbinių medžiagų, pavyzdžiui, L – arginino, kuris reikalingas tiek hormonų susidarymui, tiek ir spermatogenezės proceso skatinimui, negana to L – argininas užtikrina normalią kraujotaką, tad jis pagerina erekciją, prailgina jos laiką. „Permen“ sudėtinės dalys nesukelia alergijos, tačiau jos parinktos taip, kad veiktų kompleksiškai ir padėtų sprendžiant pagrindinę vyrų potencijos problemą – spermatozoidų patalogijas bei spermos kokybės prastėjimą.

www.permen.lt

» Rašyti komentarą
» Komentarai
[email protected]................................................................
2013-09-30 09:51
norėčiau paklausti:jeigu žmonai rezus minus,vaisiaus rezus +,vrui rezus ar galimas toks suderannmumas