Erekcijos ir lytinės funkcijos problemos? Sprendimo būdas – L – argininas!

Mokslininkai L – argininą vadina stebuklingąja molekule – iš tiesų, ši natūrali aminorūgštis yra kertinis mūsų organizme esančių baltymų, sudarančių hormonus, akmuo. Įprastai L – arginino gauname su maistu, tačiau patiriant stresą, valgant nesistemingai ir ne itin sveikai beveik kiekvieno vakariečio organizmas šios medžiagos stokoja.

L – argininą taip pat vadina ir gamtine Viagra, kadangi šios medžiagos dėka normalizuojasi prostatos veikla,  pagerėja spermos kokybė ir kiekybė, atsistato hormonų balansas ir kraujo cirkuliacija erektinių audinių kraujagyslėse, to dėka sustiprėja ir pailgėja lytinių organų užpildymas krauju, tad erekcija tampa stabilesne ir ilgesne. Stebimas ir lytinio akto ilgėjimas, L – arginino dėka vyrai jaučia gilesnį ir ilgiau trunkantį orgazmą.

Arginino savybes lemia jo pagrindinė funkcija – tai natūralus azoto donoras ir pernešėjas, o azoto molekulės mūsų organizmui yra itin svarbios dėl daugelio dalykų – tai statybinė visų baltymų, sudarančių mūsų ląsteles ir hormonus medžiaga, azotinės grupės mūsų organizme itin svarbios kraujotakai, jų dėka palaikomas kraujagyslių tonusas. Ši medžiaga taip pat daro tiesioginę įtaką augimo hormono somatotropino gamybai, pastarasis  duoda impulsus, skatinančius ląstelių dalijimąsi. Besidalijančios sveikos ląstelės išstumia mutavusias ar sergančias, todėl moterims išnyksta cistos, momios, fibromos, mastopatija, o vyrams – nenatūralūs prostatos liaukos dariniai, turintys įtakos tiek erekcijai, tiek vaisingumui, plačiąja prasme. L – argininas vyrų organizme taip pat skatina spermatogenezę – sperma gaminami intensyviau, o susidarantys spermatozoidai ženkliai judresni, atsparesni aplinkos poveikiui, jų koncentracija didesnė.

Šiandien azoto oksido (medžiagos, kuria mūsų organizmus natūraliai turėtų aprūpinti L – argininas) terapija yra itin plačiai taikoma – jis sėkmingai naudojamas kardiologijoje, ginekologijoje, onkologijoje, stomatologijoje, gydant sudėtingus lūžius, o taip pat ir sprendžiant vyrų nevaisingumo problemas, tačiau didelė dalis azoto oksido terapijos būdų reikalauja papildomos įrangos, kvalifikuotų specialistų, kurie ja mokėtų naudotis, o taip pat ir didžiulių finansinių išlaidų. Pavyzdžiui, skysto D – arginino (sintetinio L – arginino atitikmens) injekcijų kursas JAV kainuoja apie 40 000 JAV dolerių, Europoje šis gydymas mažiau populiarus, tad jo kaina viršija 72 000 eurų.


Vyrai, neišgalintys sau leisti tokios prabangos, dažniausiai renkasi pigesnius atitikmenis – erekciją gerinančias populiariąsias tabletes, kurios, dažnai yra sudarytos iš organizmui svetimų cheminių medžiagų, tad, be daugelio pašalinių poveikių, jos sukelia priklausomybę. Ilgainiui lytinė funkcija ne gerėja, o atvirkščiai – be papildomos cheminės stimuliacijos tampa beveik negalima.

Norintiems palaikyti gerą savo lytinę funkciją, erekciją, pagerinti spermos kokybę ir sėkmingiau susilaukti vaikų vyrams, reikėtų rinktis preparatus, kurių sudėtyje yra natūralaus L – arginino. Puikus pasirinkimas yra maisto papildas „Permen“, kurio sudėtyje esantis L – argininas kartu su lytinę funkciją palaikančiais gulsčiosios ragužės bei ženšenio ekstraktais, jau po 30 dienų vartojimo reikšmingai sureguliuoja testosterono kiekį, pagerina kraujotaką erektiniuose audiniuose, palaiko spermatozoidų judrumą bei tinkamą spermos koncentraciją.

Šis, natūralių medžiagų pagrindu, sukurtas maisto papildas turi ne iš karto pasireiškiantį, tačiau saugų, alergijos ir pripratimo nesukeliantį, ilgalaikį poveikį.

Daugiau informacijos: www.permen.lt

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Henrikas
2013-01-22 14:10
Istikruju su arginino kompleksu clavinas papildas super gerai veikia esant erekcijos sutrikimui