Plaukų kaukės su kefyru ir kakava

Naminės plaukų kaukės su kefyru ir kakava pasižymi savo efektyvumu, tinka visiems plaukų tipams ir yra nesudėtingos. Norite sustiprinti savo plaukus ir grąžinti jiems sveiką ir gražią išvaizdą? Rekomenduojame išbandyti šiuos receptus!
 

  • Užpilkite ruginės duonos gabaliuką 3–4 šaukštais alaus, pertrinkite ir įmaišykite po šaukštą kakavos ir skysto medaus. Įpilkite karšto vandens vonelėje šiek tiek pašildyto kefyro, kad išeitų pastos tirštumo masė, palikite uždengę kelioms minutėms, ištepkite plaukų šaknis ir plaukus per visą ilgį (galima tam reikalui naudoti natūralių šerių šepetį ar medines šukutes). Po 25–30 minučių išplaukite su šiltu vandeniu ir išskalaukite erškėtuogių nuoviru. Kad kaukė būtų efektyvesnė, rekomenduojama į ją įmaišyti ir žiupsnelį garstyčių (tinka riebiems plaukams).
  • Sumaišykite porą šaukštų kakavos miltelių su šiltu kefyru, kad išeitų grietinės tirštumo masė. Išplakite 1 kiaušinio trynį ir sumaišykite su šaukštu gero konjako, sumaišykite abu mišinius, šiek tiek pašildykite ir ištepkite plaukus per visą ilgį, šiek tiek įtrindami plaukų šaknis. Kad poveikis būtų geresnis, rekomenduojama apsukti galvą maistine plėvele ir šiltu rankšluosčiu. Po 15–20 minučių išplaukite su šiltu vandeniu ir įprastu šampūnu. Daryti tokią kaukę rekomenduotina bent kas 5 dienas.
  • Sumaišykite dubenyje 100 g kefyro, arbatinį šaukštelį kakavos ir 1 kiaušinio trynį. Ištepkite švarius drėgnus plaukus, apsukite galvą plėvele ir šiltu rankšluosčiu, po pusvalandžio išplaukite po tekančiu vandeniu ir išskalaukite plaukus ramunėlių nuoviru.
» Rašyti komentarą