Receptai skilinėjantiems ir besišakojantiems plaukams

Kas yra plaukų galiukų skilinėjimas, puikiai žino net tos, kurios plaukus kerpasi kiekvieną mėnesį. Ši problema itin nemaloni, tačiau kovoti su ja padeda ne tik pirktinės, bet ir namų gamybos priemonės. Nors nė viena iš jų išsišakojusių galiukų nebesulipins, tačiau ženkliai pagerins plaukų būklę ir užkirs kelią šakojimuisi ateityje.

Siūlome keletą naudingų receptų skilinėti ir šakotis linkusiems plaukams:

 

  • Besišakojančius galiukus puikiai gydo ricinų aliejus ir žuvų taukai. Prieš miegą užtepkite vienos ar kitos priemonės ant plaukų galiukų.
  • Užpilkite 0,5 arbatinio šaukštelio mielių 50 g kefyro ir palikite kurį laiką parūgti. Ištepkite galvą, o po pusvalandžio nuplaukite kaukę šiltu vandeniu.
  • Sutarkuokite arba sumalkite alavijo lapą, sumaišykite su 1 tryniu, 1 arbatiniu šaukšteliu konjako, 1 valgomuoju šaukštu medaus ir tokiu pat kiekiu ricinos aliejaus. Kaukė laikoma 40 minučių.
  • Plaukų žvynelius puikiai priglaudžia persikų kaukė: nulupkite ir sutrinkite 2 vaisius, sumaišykite su 3 valgomaisiais šaukštais pieno ir 6 lašais raudonėlių aliejaus. Ištepkite plaukus, po 30–40 minučių išplaukite su šampūnu.
  • Sumaišykite 1 šaukštą medaus, 4 šaukštus tarkuoto svogūno ir 1 arbatinį šaukštelį pašildyto alyvuogių arba augalinio aliejaus. Ištepkite plaukus per visą ilgį, po 50 minučių išplaukite vėsiu vandeniu su šampūnu.
» Rašyti komentarą
» Komentarai
Vija
2013-02-24 18:10
Puikiai veikia kokosu aliejus, taukmedzio sviestas, kokosu sviestas. Zymiai pigiau galite ju nusipirkti iHerb.com http/www.iherb.com/?rcode=nus600 Pirmam apsipirkimui su kodu NUS600 gausite net iki 10$ nuolaida!!