Kaip supinti paprastą, tačiau efektingai atrodančią kasą

Mūsų močiutėms (o kai kuriais atvejais – netgi mamoms) moteriškumo ir patrauklumo simbolis buvo ilga kasa. Taip, mes gyvename jau kitais laikais, tačiau išpuoselėti ir gražiai sutvarkyti plaukai madingi visada. Šį kartą papasakosime apie kelis nesudėtingus, tačiau netgi ryškiausių žvaigždžių labai mėgstamus plaukų pynimo variantus.

Paprastas prancūziškas pynimas

Ties pakaušiu ar kiek arčiau kaktos iš vidurio imama šiek tiek plaukų ir padalinama į 3 dalis. Tai bus kasos pagrindas.

Pinant kasą, tereikia imti iš abiejų galvos pusių po sruogą ir ją pridėti (tačiau ir toliau lieka tik 3 pagrindinės dalys). Kuo daugiau plaukų įpinsite vienu kartu, tuo stambesnė atrodys jūsų kasa. Užbaikite kaip paprastai, suriškite galą gumyte.

Išversta prancūziška kasa


Pinama lygiai taip pat, tik plaukų sruogos dedamos ne viena ant kitos, o pakišamos viena po kita (t. y. pinama išvirkščiai). Kaip tai atrodo, matyti nuotraukoje.

Sutaršyta ir plati prancūziška kasa

Iš jau supintos paprastos prancūziškos kasos, pradedant nuo galo, sutvirtinto gumyte, ištraukiamos smulkios sruogelės. Pynimas tampa laisvesnis. Tiesa, „išardyti“ reikia ne visą kasą, o tik atskiras sruogas. Tempkite jas į šoną, ir kasa atrodys platesnė, didesnės apimties.

„Žuvies uodega“

Padalinkite plaukus į dvi dalis. Pinti galite pradėti nuo bet kurios pusės. Pavyzdžiui, atskirkite nuo dešinės dalies šono mažą sruogelę ir perkelkite ją prie prie kairės dalies, tada – atvirkščiai. Supinta kasa apačioje surišama gumyte. Šis variantas tinka ir toms, kurių plaukai labai ploni.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
austeja
2016-10-26 17:17
Kasdien norisi ko nors įdomesnio mokykloje,bet ir ko nors paprastesnio
kamile
2012-08-30 09:29
Supinti tokias kasas pirmiausiai reik tureti grazius plaukus
Viktorija
2012-08-29 17:58
man si labai faina http/www.idejuparkas.blogspot.com/2012/07/buk-grazi.html