Rozmarinų aliejus padės išsiversti be šampūno

Vargu ar kas paneigs, kad naudingiausi plaukams yra tie produktai ir priemonės, kurie pagaminti iš natūralių žolelių ir aliejų. Rozmarinų aliejus šiame stebuklingame sąraše užima pirmąją vietą. Tyrimai rodo, kad jis puikiai palaiko plaukų grožį ir sveikatą.

Pasaulyje yra vadinamasis „no poo“ (no shampoo) judėjimas. Tai reiškia, kad jo nariai nenaudoja šampūno. Rozmarinų aliejus jiems tinka labiausiai.


Pats augalas pasižymi stimuliuojamuoju poveikiu, jo dažnai dedama į priemones, skatinančias plaukų augimą. Šį aliejų galima maišyti su kitais, pavyzdžiui, levandų ir arbatmedžių eteriniais aliejais. Jeigu visų trijų įlašinsite į savo kondicionierių, šampūno jums nebereikės. Arbatmedžių aliejus valo, rozmarinų – padeda nuo pleiskanų ir esant sausai galvos odai, suteikia žvalumo, o levandų – ramina. Arbetmedžių eterinis aliejus pasižymi antibakterinėmis savybėmis, todėl jo visada patartina turėti savo namuose. Šios priemonės panaudojimo galimybių yra begalės.

Kaip pasidaryti mišinį?

Neplaukite galvos su šampūnu. Geriau į 3 valgomuosius šaukštus bet kokio kondicionieriaus įlašinkite 2 lašus rozmarinų aliejaus, 1 lašą arbatmedžių aliejaus ir tiek pat – levandų. Viską kruopščiai išmaišykite. Kadangi aliejus lašinate į kondicionierių, bazinio aliejaus nereikės – kondicionierius kuo puikiaiusiai atliks jo funkciją. Palikite šį mišinį ant plaukų, kol prausiatės po dušu, o po to nuplaukite.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Lijana
2012-09-11 10:46
Viola, mano plaukai laaabai mėgsta riebaluotis, tai ir aš bandysiu. Tik klausimas - rozmarinų aliejus yra irgi eterinis? ar paprastas koks saulėgrąžų, kuriame pamirkytos rozmarinų šakelės?
Viola
2012-07-11 17:48
Aš darausi su šiais aliejais kaukę prieš plaudama plaukus. Jie ėmė riebaluotis daug mažiau
Levanda
2012-07-11 13:28
Hmmm... man regis plaukai po tokio "šampūno" atrodys kaip susiriebalavę