Kaukės besišakojantiems plaukų galiukams

Nors priemonių besišakojantiems plaukų galiukams galima be vargo rasti visose grožio prekėmis prekiaujančiose parduotuvėse, daugeliui priimtinesni seni geri metodai ir natūralios priemonės. Jiems ir siūlome šiuos receptus.

Medaus ir kiaušinių kaukė. 3 šaukštus skysto medaus sumaišykite su 1 kiaušiniu ir 1 česnako skiltelės sultimis. Ištepkite švarius drėgnus plaukus (galima pradėti nuo pat šaknų). Procedūros trukmė neribojama, tačiau pasirūpinkite, kad masė nesudžiūtų – kitaip bus sunku išplauti.

Kiaušinių kaukė su alyvuogių aliejumi. Sumaišykite 1 šaukštą alyvuogių aliejaus ir 4 putpelių kiaušinius. Ištepkite plaukų galiukus ir apsukite plėvele, po pusvalandžio nuplaukite vėsiu vandeniu.


Aliejinė kaukė su česnakais ir svogūnais. Sumaišykite 1 svogūno ir 2 česnako skiltelių sultis, 2 šaukštus bet kokio mėgstamo aliejaus. Įtrinkite į plaukus, apsukite, laikykite kaip galima ilgiau. Išplaukite su švelniu šampūnu.

Kefyro kaukė. Kuo riebesnis kefyras, tuo geriau. Ištepkite juo plaukus, o po pusvalandžio išplaukite kaip paprastai.

Kaukė su alumi. Į stiklinę pašildyto tamsaus alaus įdėkite po 1 šaukštą ajerų ir varnalėšų šaknų, palikite nusistovėti ir nukoškite. Naudokite per dieną: suvilgykite plaukus nuo šaknų iki galiukų kas pusvalandį.

Kefyro ir kiaušinių kaukė. Sumaišykite stiklinę kefyro, 2 kiaušinius ir 2 šaukštus varnalėšų arba alyvuogių aliejaus. Ištepkite plaukus neliesdami šaknų, po 1–3 valandų išplaukite su vėsiu vandeniu ir šampūnu.

» Rašyti komentarą