3 dažniausios plaukų priežiūros klaidos

Plaukų priežiūra daugeliui iš mūsų neretai ima atrodyti kaip labai sudėtingas mokslas, o juk iš tiesų norint išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų užtenka žinoti vos keletą dalykų... Kokių?

Pirma klaida: galva pradedama plauti iš priekio, taip pat tepamas ir kondicionierius. Atkreipkite dėmesį į tai, kad ties kaklu ir pakaušiu plaukai storesni ir tankesni, todėl šampūną ir kondicionierių reikia pradėti naudoti būtent iš tos pusės, ir po truputį pereiti į priekį. Priešingu atveju ties smilkiniais plaukai bus apsunkę, pradės daugiau riebaluotis, o bėgant laikui taps plonesni.


Antra klaida: tepama per daug apimties suteikiančios priemonės. Nereikia manyti, kad kuo daugiau jos naudosite, tuo poveikis bus geresnis. Iš tiesų yra atvirkščiai, todėl persistengti neverta: užteks užtepti šiek tiek ant sruogų ir paskirstyti lengvais judesiais.

Trečia klaida: netinkamas gydomųjų priemonių (kremų plaukams ir pan.) naudojimas. Prisiminkite, kaip tepate kremą ant veido ar kūno. Priemonė turi susigerti, todėl ją paskirstome ir įmasažuojame. Tą patį daryti reikia ir su plaukais: ištepkite kremine priemone plaukus ir juos nestipriai pamaigykite, kad ji ne tik tolygiai pasiskirstytų, bet ir geriau susigertų.

Gražių ir sveikų plaukų!

» Rašyti komentarą
» Komentarai
anonimas
2013-03-27 14:46
Na mananau tikrai daug kas kaukes ar kondicionierius tepa ant plauku netinkamai