Kaip supinti keturių dalių kasytę

Ši kantri stiliaus šukuosena daroma iš dviejų plačių keturių dalių kasyčių. Ji tinka lygiai nukirptiems vidutinio ilgumo ir ilgiems plaukams. Kiek laiko jai sugaišite, priklauso nuo turimų įgūdžių – po kelių treniruočių turėtų užtekti maždaug 5 minučių. Keturių dalių kasytę supinti galima įvairiai, tačiau mes siūlome paprasčiausią variantą.

Jums reikės: šukų, gumytės ir plaukų papuošalo (kaspinėlio, sagės ir pan. – rinkitės pagal savo skonį).

Iššukuokite plaukus, truputėlį sudrėkinkite juos vandeniu arba plaukų toniku – taip pinti bus paprasčiau ir patogiau. Jeigu norite, kad kasytė būtų plonesnė, imkite 4 nedideles sruogas, o jeigu norite platesnės – daugiau plaukų. Jau pats pynimas lemia tai, kad kasytė neatrodys plona.


Pradėkite pinti: iš dešiniojo šono esančią sruogą permeskite per trečiąją, o antrąją – taip pat per trečią (kitaip tariant, pinti pradėkite kaip „klasikinę“ 3 dalių kasą). Iš karto pasirūpinkite kasytės pynimo kryptimi, nes antraip vėliau ji negražiai styros.

Po to pačią pirmąją sruogą pakiškite po esančią šalia (ji nuotraukoje pažymėta raudona spalva – iš pradžių buvo kraštinė, o dabar – antra). Tada grįžkite prie trečios sruogosir pakartokite 3–4 žingsnelį, t. y. dešinę kraštinę sruogą keliame ant trečiosios, antrąją – ant trečiosios, o pirmąją vėl pakišame po antrąja). Dabar jau galima matyti, kaip atrodo pynimo raštas.

Pinkite plaukus iki galo, šiek tiek patempkite kasytės sruogas, kad ji atrodytų platesnė. Tada suriškite gumyte ir tokią pačią kasytę supinkite kitoje galvos pusėje. Sujunkite jas kartu, susekite kaspinėliu ar sege.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Aukse
2021-11-08 14:50
Labas vakaras Lietuva
Erika
2014-08-16 16:52
nieko cia blatno neparode as ir is 10 moku taip supinti -_-
nemoksa
2013-01-31 20:15
nemoku nesamone grzu bet ne man...man labiau patinka is 10-ies.kaseliu...kaip jums isejo?
V
2012-10-05 16:28
Seniai norėjau to išmokti, ir ką tik tai padariau. Ačiū. Beje šią techniką galima pritaikyti ir pinant ne iš 4, o ir daugiau, kuo daugiu dalių tuo gražiau
simona
2012-09-23 12:43
as pabandziau per savo vestuves