Veiksmingiausios drėkinamosios plaukų kaukės

Mūsų plaukus neigiamai veikia daugelis veiksnių, todėl plaukai praranda drėgmę, netenka gyvybės, ima lūžinėti ir skilinėti. Kaip jiems padėti?

Rūgpienio kaukė. Pašildykite rūgpienį iki 37 laipsnių, suvilgykite juo plaukus, apsukite plėvele ir rankšluosčiu, o po pusvalandžio dar kartą ištepkite rūgpieniu ir pamasažuokite 3–5 minutes. Nuplaukite su šiltu vandeniu nenaudodami šampūno.


Kaukė su šaltalankių aliejumi. Sumaišykite 9 dalis šaltalankių aliejaus ir 1 dalį augalinio aliejaus. Ištepkite plaukus, šiltai apsukite, po valandos išplaukite su švelniu šampūnu. Kad poveikis būtų geresnis, rekomenduojamas 10 kaukių kursas.

Maitinamoji ir drėkinamoji kaukė. Sumaišykite kiaušinio trynį su šaukšteliu medaus ir tiek pat augalinio aliejaus. Kaukė laikoma 2 valandas, galvą būtina šiltai apsukti. Procedūra turėtų būti daroma 2–4 kartus per savaitę, gydymo trukmė – 1–1,5 mėnesio.

Kompleksinė kaukė. Sumaišykite 2 šaukštus ricinų aliejaus, kiaušinį, arbatinį šaukštelį acto ir tiek pat glicerino. Ištepkite plaukų šaknis, paskirstykite ant plaukų, šiltai apvyniokite ir palaukite 40 minučių, po to išplaukite.

» Rašyti komentarą