Kaip transformuoti nusibodusią uodegą?

Tikriausiai neatsirastų nė vienos dailiosios lyties atstovės, kuriai nebūtų malonu išgirsti, kaip gražiai ji atrodo. Tiesa ta, kad būti gražios ir stilingos nori visos, o šukuosena, kaip jums puikiai žinoma – labai svarbi įvaizdžio dalis.

Kad gražiai susitvarkytumėte plaukus, nebūtinatam skirti labai daug laiko. Ir ši šukuosena – ne išimtis.

Šiuo atveju nereikia jokių ypatingų įgūdžių, tačiau efektas puikus: jūs atrodysite aukštesnė, pasikeitusi, švytinti. Paprastą ir nusibodusią uodegą labai greitai galima transformuoti į elegantišką šukuoseną. Išmėginkite!

Jums reikės: gumytės, smeigtukų ir šukų.

 

  • Pirmas žingsnis. Atskirkite plaukus taip, kaip parodyta nuotraukoje, ir truputėlį juos pašiauškite. Užtenka šukomis perbraukti iš viršaus į apačią kartą ar du.
  • Antras žingsnis. Suriškite plaukus gumyte į aukštą uodegą. Svarbu, kad guma būtų kuo mažiau pastebima (plona, smarkiai nesiskirtų nuo plaukų spalvos).
  • Trečias žingsnis. Šiek tiek atlaisvinkite uodegą, patempkite gumytę aukštyn ir padarykite pirštais plaukuose tarpą. Ištraukite per jį sulenktos uodegos galiuką.
  • Ketvirtas žingsnis. Sutvirtinkite plaukus smeigtukais, plaukų galiuką paslėpkite po kuodu. Gražiai paskleiskite plaukus.


Tokia šukuosena tinka tiek pasivaikščiojimams, tiek darbui, tiek iškilmingai šventei. Tikrai rasite, kur ją pritaikyti!

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Jolanta
2013-06-13 08:54
pabandysiu
irgi is
2012-09-25 17:42
Viskas,kas nauja yra sena,tokia sukuosena darydavo mano mama,labai grazu,ypac jei plauku turi siektiek daugiau,Reiktu tureti plauku kirpima toki,kad iseitu daug sukuosenu,labai svarbu pazinoti savo plauku struktura,nubegimas i kirpykla ar grozio salona yra dar ne viskas,pavartykite mamyciu senus albumus,rasite ivairiu nuostabiu sukuosenu!Raskite laiko sau daugiau,skatykite sampunu etiketes,rinkite straipsniu apie plaukus,jei fantazijos truksta,bandyki vis kitaip atrodyti,pades pasijusti kitaip!
jurgita
2012-09-24 13:15
labai grazu ir paprasta
erika
2012-09-23 14:08
grazu ir lengva
aiste
2012-09-19 19:43
nesunku,ka tik pasidariau