Plaukų kaukės su kakava

Kakavos milteliai ir šokoladas – dažni įvairių priemonių komponentai, padedantys išsaugoti plaukų ir odos grožį. Kaukes su kakava ir šokoladu nesunku pasidaryti ir namų sąlygomis – jos stimuliuoja plaukų augimą, stabdo slinkimą, be to, labai maloniai kvepia, mažina nuovargį ir dirglumą.

Kakavos miltelių, kaip ir gabaliuką šokolado, galima įmaišyti į bet kurias jūsų pačių darytas kaukes (pastaba: nenaudokite baltojo šokolado – jis plaukams visiškai nenaudingas, nes jo sudėtyje nėra kakavos miltelių). Na, o mes siūlome išbandyti šiuos du receptus.


Pirma kaukė. Šis receptas – paprastas ir efektyvus būdas pagreitinti plaukų augimą ir sustabdyti slinkimą. Sumaišykite 0,5 stiklinės kefyro, 1 kiaušinio trynį ir 1 arbatinį šaukštelį pašildytos ištirpintos kakavos. Ištepkite gauta mase plaukų šaknis, šiltai apsukite galvą, o po 20–30 minučių išplaukite su šiltu vandeniu ir šampūnu. Procedūrą galima kartoti iki 3 kartų per savaitę, rezultatai matyti po 2–3 mėnesių.

Antra kaukė. Šis receptas tiks, jei norite sustiprinti plaukus, juos atkurti, pagerinti jų struktūrą, suteikti žvilgesio. Ištirpinkite ir pakaitinkite karšto vandens vonelėje 2 šaukštus kakavos, sumaišykite su 1 šaukštu bet kokio natūralaus augalinio aliejaus, 0,5 stiklinės kefyro ir 1 tryniu. Ištepkite galvos odą ir plaukus, šiltai apvyniokite ir palaukite 1 valandą, po to išplaukite kaip paprastai.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Regina
2020-03-01 16:17
Bet.ar.nudazis..plaukus.ziluis.
renata
2014-03-18 18:49
o kokia kakava saldi ar paprasta?
Aliona
2014-02-28 19:14
Ar galima kakavos kaukes naudoti sviesiaplaukems?
Vija
2013-02-24 18:02
As jau seniai naudoju kuo naturalesnias priemones tiek plaukams, tiek odai. Kokosu aliejus puikiai veikia! Taip pat priemones be jokiu cheminiu medziagu, parabenu. Perku internetinej parduotuvej iHerb.com Ten perku ir kakavos sviesta 100% naturalu O su kodu NUS600 gauti galima net iki 10$ nuolaida. Super!