Plaukų grožio paslaptis – jogurtas

Jogurtas – ne tik skanus, bet ir labai naudingas produktas. Jis naikina grybelius, pasižymi antibakterinėmis savybėmis, stimuliuoja plaukų augimą ir padeda pamiršti galvos odos sausumą ir niežulį. Kaip juo gydyti plaukus?


Taip pat reikėtų pridurti, kad jogurtinės kaukės stiprina plaukus, drėkina ir juos, ir odą. Kai kuriems jos padeda pažaboti neklusnias garbanas.

Keli naudingi patarimai:

 

  • Prieš galvos plovimą su šampūnu įpilkite į saują šiek tiek natūralaus jogurto (be priedų) ir pamasažuokite galvos odą. Tada tolygiai paskirstydami ištepkite plaukus per visą ilgį, palaukite nuo 40 iki 60 minučių. Išplaukie su šiltu vandeniu ir šampūnu. Kadangi jogurtas gerai drėkina, tikėtina, kad kondicionieriaus jums nebereikės.
  • Sumaišykite kiaušinį ir jogurtą (jeigu plaukai sausi – tik trynį, jei riebūs – tik baltymą, jei normalūs – visą). Kiaušinio baltymas stiprina plaukus, o trynys – drėkina ir suteikia daugiau žvilgesio. Laikykite ne ilgiau kaip valandą, nuskalaukite vėsiu vandeniu ir išplaukite su šampūnu.
  • Jei sumaišysite jogurtą ir alyvuogių aliejų, išeis puikus kondicionierius. Po galvos plovimo ištepkite juo plaukus, palaukite 10 minučių ir išskalaukite.
» Rašyti komentarą