Nesudėtingos kaukės nuo pleiskanų

Gaila, tačiau gražūs plaukai labai dažnai yra ne gamtos dovana, o mūsų pačių nuopelnas. Jus gali varginti pačios įvairiausios problemos: plaukų slinkimas ar jų galiukų skilinėjimas, per lėtas plaukų augimas ar dažnas riebalavimasis. Šį kartą norime pasidalinti keliais receptais, padėsiančiais susidoroti su pleiskanomis.

Alyvuogių aliejaus kaukė. Karšto vandens vonelėje pakaitinkite 4 valgomuosius šaukštus alyvuogių aliejaus (neužvirinkite). Kai aliejus pašils, įmaišykite pusės citrinos sultis. Nieko nelaukdami masažuojamaisiais judesiais įtrinkite į galvos odą. Po 10 minučių išplaukite kaip paprastai.

Kiaušinių kaukė. Sumaišykite 2 trynius, pusės citrinos siltis ir kelis lašelius ricinų arba varnalėšų aliejaus. Įtrinkite į galvos odą likus nedaug laiko iki plovimi. Kaukė padės atsikratyti pleiskanų, plaukai taps blizgūs ir šilkiniai.


Rūgpienio ir medaus kaukė. Sumaišykite 1 stiklinę rūgpienio (tinka ir kefyras, jogurtas), šaukštą medaus, pusę stiklinės dilgėlių nuoviro ir 1 trynį. Lengvai įmaisažuokite į odą ir plaukus, apsukite galvą maistine plėvele ir rankšluosčiu, palaukite pusvalandį ir išplaukite su šampūnu. Perskalaukite ramunėlių arbata. Daryti rekomenduojama ne dažniau kaip kartą per savaitę. Padeda nuo pleiskanų ir plaukų slinkimo.

Ricinų ir alyvuogių aliejaus kaukė. Jeigu jūsų plaukai labai sausi, o galvos oda pleiskanoja, sumaišykite po šaukštą šių aliejų ir pusės citrinos sultis. Įtrinkite į galvos odą, po 20 minučių išplaukite.

Medetkų antpilas. Jeigu pleiskanos riebios, o plaukai slenka, galvos odą rekomenduojama 2–3 kartus per savaitę įtrinti spiritiniu medetkų anpilu, apsukti plėvele ir rankšluosčiu, pusvalandį palaukti ir išplauti su šiltu vandeniu.

» Rašyti komentarą