Naminės plaukų kaukės su želatina

Yra daug būdų ir receptų, padedančių atkurti pažeistų plaukų struktūrą, suteikti papildomos apimties ir padaryti plaukus vizualiai storesnius. Naminės priežiūros priemonės paprastai būna nesudėtingos, komponentai – pigūs, tačiau veiksmingi. Viena iš populiariausių sudedamųjų dalių, dėl kurios plaukai atrodo storesni, stipresni ir stangresni – paprasčiausia želatina.

Plaukų kaukė su želatina, chna, garstyčiomis ir kiaušiniu. Išbrinkinkite arbatinį šaukštelį želatinos dviejuose šaukštuose vandens, tada įmaišykite kiaušinio trynį ir po arbatinį šaukštelį garstyčių bei bespalvės chna. Gerai išmaišykite, ištepkite plaukus, o po 20 minučių išplaukite su šiltu vandeniu. Ši kaukė padeda padidinti plaukų apimtį ir skatina jų augimą, stiprina ir suteikia žvilgesio. Nepamirškite po to naudoti balzamo.


Želatinos ir plaukų balzamo mišinys. Ištirpinkite valgomąjį šaukštą želatinos pusėje stiklinės vandens, pašildykite, kol želatina visiškai ištirps, ir palikite 20 minučių, kad sutirštėtų. Supilkite į savo mėgstamą balzamą-kondicionierių, kruopščiai išmaišykite ir ištepkite plaukus. Po 30–60 minučių išplaukite su šiltu vandeniu, o nuskalaukite su šaltu. Ši kaukė suteikia apimties ir žvilgesio.

Kaukė su želatina riebiems plaukams. Sumaišykite želatinos tirpalą su kiaušinio tryniu ir 4 valgomaisiais šaukštais citrinos sulčių. Ištepkite šia mase drėgnus plaukus, palaukite 1 valandą ir išplaukite.

Pastaba: kad ir kurią kaukę iš šių pasirinktumėte – labai rekomenduotina apsukti galvą maistine plėvele ir rankšluosčiu, kad būtų šilta. Taip priemonės poveikis bus geresnis.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
irgi is
2012-09-25 17:51
Stebuklus daro ir siektiek pasildytas mineralinis,duokite pailseti plaukams nuo sampunu,kiekviena diena plaukite su mineraliniu,po truputi pildamos ant galvos odos,masazuokite ja su pirstu pagalvelemis,nedraskykite niekuomet nagais!Ilgiems plaukams aisku reiks mineralinio daugiau,bet pirkite tikra produkta!PER MENESI PADARYKITE TOKIAS pertraukas nuo sampuno,tikrai pastebesite skirtuma,kartais paprastumas daro stebuklus,tik ar tikesime,ar bandysime-reikalas musu,kiekvienam savo,,,tai nera sunu!