Koks čiužinys geriausiai tinka vaikui?

Shutterstock nuotr.

Visiems tėvams norisi užtikrinti, kad jų vaikai miego metu maksimaliai pailsėtų ir atsipalaiduotų, todėl tam bus reikalingas ir kokybiškas, mažylio poreikiams pritaikytas čiužinys. Jie skiriasi savo modeliais, dydžiais ir užpildu, tad pasirinkimas gali būti pakankamai sudėtingas. Kiekvienas iš variantų turi savus privalumus, tad rekomenduoti kelis geriausius čiužinius vaikams praktiškai neįmanoma, tačiau žinodami, į ką atkreipti dėmesį juos renkantis, gerokai susiaurinsite savo paiešką ir lengviau apsispręsite dėl galutinio pasirinkimo.

Kietumo lygis


Augančiam vaikui miego metu labai svarbi kūno atrama, kurią gali užtikrinti kietesni čiužinukai. Tokie gaminiai padės greičiau ir kokybiškiau vystytis jų kaulų struktūrai ir tuo pačiu švelnins patiriamą diskomfortą miego metu, todėl mažieji labiau pailsės ir labiau išsimiegos – apie tai svajoja kiekvieni su neramiu kūdikio miegu susidūrę tėvai. Renkant čiužinį vyresniems vaikams, pasirinkimas priklauso ir nuo miegojimo įpročių – dažniau miegantiems ant pilvo, vertėtų pagalvoti apie minkštesnį čiužinuką, tuo tarpu tiems, kurie prabunda ir užmiega ant nugaros, labiau tiks kietesni gaminiai.

Čiužinio tipas


Vaiko poreikius atitinkančio čiužinio tipo pasirinkimas yra vienas svarbiausių kriterijų siekiant užtikrinti maksimalų jų poilsį. Pavyzdžiui, jeigu vaikutis yra linkęs į alergines ligas, jam geriausiai tiks lateksiniai ar putų poliuretano čiužiniai, tuo tarpu spyruokliniai čiužiniai pravers tuomet, kai norėsis palaikyti normalią kūno temperatūrą ir miego metu išvengti gausaus prakaitavimo. Čiužinių technologijos nuolat tobulinamos, todėl jų savybės dažnai priklauso nuo gamintojo ir konkretaus modelio – platesnius aprašymus ir gausų čiužinių pasirinkimą rasite pigu.lt elektroninėje parduotuvėje, tad tikrai pavyks išrinkti tokį, kuris idealiai tiks Jūsų mažyliui.

Į ką atkreipti dėmesį?

Norėdami pasirūpinti paprastesne čiužinio priežiūra ir higiena, turėtumėte rinktis čiužinius su nuimamais užvalkalais. Mažiesiems patalynę neretai tenka keisti kur kas dažniau, o galėdami patogiai nuimti ir išskalbti čiužinuką, išvengsite bakterijų kaupimosi ir užtikrinsite nuolatinį švaros ir gaivos jausmą savo vaikučiams.

Ne mažiau svarbu išsirinkti ir tinkamą čiužinio dydį – jį dažniausiai deriname prie lovos dydžio, tad atsižvelgdami į jos išmatavimus, su šia užduotimi susitvarkysite pakankamai lengvai. Taip pat galima pagalvoti ir apie mažesnį sulankstomą čiužinuką vaikams – toks variantas puikiai tiks mažesnėms lovytėms. Jį galėsite pasitiesti ir ant grindų ar drauge su savimi pasiimti į kelionę – tokie gaminiai išsiskiria dailiu dizainu, todėl tikrai patiks ropinėjantiems mažyliams ir netrukus taps smagia jų žaidimų vieta.

Iš anksto turėtumėte pagalvoti ir apie savo finansines galimybes, kadangi čiužinių kainos gali ženkliai skirtis. Vis dėlto, tai – ilgalaikė investicija į kokybišką vaikučių miegą, tad esant galimybei, taupyti nereikėtų. Tuo labiau, kad šiuo metu rinkoje yra išties gausus vaikiškų čiužinukų pasirinkimas, tad priklausomai nuo planuojamo biudžeto, tikrai pavyks surasti kokybišką ir pakankamai pigų gaminį, kuris užtikrins maksimalų komfortą.
 

» Rašyti komentarą