6 geriausi produktai nuo nemigos

Nemiga neigiamai veikia tiek mūsų savijautą, tiek išvaizdą. Išbandykite natūralius „migdomuosius“ – nenusivilsite!
 

  • Ramunėlių arbata. Pasižymi raminamuoju poveikiu, todėl rekomenduojama gerti prieš miegą. Jei norite, galima įmaišyti šaukštelį medaus arba mėtų.
  • Pieno produktai. Jei diena buvo labai sunki, atsipalaiduoti ir nusiteikti poilsiui padės pieno produktai. Patartina prieš miegą išgerti stiklinę kefyro arba šilto pieno su žiupsneliu cinamono.
  • Bananai. Turi labai daug magnio – šis mikroelementas pasižymi atpalaiduojamuoju poveikiu, padeda greičiau užmigti. Tačiau jei turite bėdų dėl antsvorio, piktnaudžiauti šiuo produktu negalima (100 g turi 90 kcal). Įpjaustykite bananų į salotas ir užpilkite jogurtu – tai bus skani, lengva ir labai naudinga vakarienė.
  • Migdolai. Kliudo išsiskirti adrenalinui, o sudėtyje esantis magnis ramina po sunkios darbo dienos. Likus 2–3 valandoms iki miego užteks suvalgyti vos 50 g šių riešutų. Taip pat maistui galima naudoti ir migdolų aliejų.
  • Datulės. Sudėtyje esantis triptofanas mūsų organizme virsta serotoninu, padedančiu organizmui atsipalaiduoti ir sumažinti emocinę įtampą. Suprantama, užmigti nusiraminus yra daug paprasčiau. Galite datules derinti su kitais džiovintais vaisiais arba naudoti apkepams su mėsa.
  • Kalakutiena. Labai naudingas produktas visiems, norintiems gerai miegoti. Lyginant su kitomis mėsos rūšimis, gana nekaloringas, be to, turi triptofano. Organizmui naudingiausia virta arba užkepta kalakutiena.

 
Jei į savo racioną dažniau įtrauksite šių produktų, rezultatų nereikės ilgai laukti!

» Rašyti komentarą