30 skanių ir naudingų gėrimų (I dalis)

Jeigu norite aprūpinti organizmą vitaminais ir reikalingais mikroelementais, nebūtina pulti gerti papildų. Galima sudėti į smulkintuvą keletą skanių produktų ir pasidaryti dar skanesnį gėrimą. Štai 30 gėrimų, pasižyminčių ypatinga vitaminų gausa!
 
Špinatai + bananai + citrina
 
Nedidelio špinatų pundelio pakanka, kad patenkintumėte kai kurių vitaminų ir maistinių medžiagų paros normą. Paimkite 350 ml vandens, įdėkite 3 bananus, pundelį špinatų lapų, pusės citrinos arba laimo sultis ir viską pertrinkite elektriniu smulkintuvu.
 
Mėlynės + bananai + citrina + salierai
 
Mėlynės – labai skanios ir naudingos uogos. Jos stiprina imunitetą ir teigiamai veikia regėjimą. Pertrinkite 2 bananus, 3 šaukštus mėlynių, 1/3 citrinos sulčių, 2-3 salierų stiebus, 1 stiklinę vandens.
 
Salierai + špinatai + laimas + bananas
 
Salierai – tai produktas, padedantis deginti riebalus ir pasižymintis vitaminų ir mikroelementų gausa. Pertrinkite 2 salierų stiebus, 1 stiklinę špinatų lapų, 1 stiklinę vandens, 0,5 laimo sulčių ir 1 bananą. Štai ir polivitaminų kokteilis.

Špinatai + bananai + obuolys + citrina
 
Bananai ir špinatai – įdomus ir naudingas derinys. Bananai puikiai pakelia nuotaiką, mažina nuovargį ir papildo energijos atsargas. Pertrinkite 1 stiklinę špinatų lapų, 2 bananus, 1 obuolį, 1 stiklinę vandens ir pusės citrinos sultis.
 
Agurkas + salotų lapai + citrina + medus
 
Puikus gėrimas, kuris išties džiugina skonio receptorius. Agurkai padeda iš organizmo pašalinti šlakus ir toksinus, o salotų lapai – geras vitamino E šaltinis. Paruošti gėrimą galima labai greitai ir paprastai: išplakite pundelį salotų lapų, 1 vidutinio dydžio nuluptą agurką, pusės citrinos sultis, stiklinę vandens ir šaukštelį medaus.
 
Morka + burokėlis + salieras + agurkas + obuoliai + petražolės + imbieras
 
Tikra vitaminų ir ryškių spalvų bomba. Pertrinkite 1 agurką, 1 burokėlį, 1 saliero stiebą, 1 agurką, 2 obuolius, pundelį petražolių ir nedidelį imbiero gabaliuką. Skanu ir naudinga.

Špinatai + salotos + salierai + kriaušė + bananas + citrina
 

Toks gėrimas taps puikiais nuotaiką gerinančiais ir energijos suteikiančiais pusryčiais. Pertrinkite saujelę špinatų lapų, 5 salotų lapus, 3 salierų stiebus, 1 kriaušę, 1 bananą, citrinos arba laimo sultis ir 1,5 stiklinės vandens. Visus vaisius ir daržoves iš pradžių nuplaukite ir supjaustykite gabaliukais.
 
Morkos + obuoliai + imbieras + bananai + apelsinas + mėtos

Nuotaika pataisys vien žvilgsnis į šį ryškų ir skanų gėrimą. Jums reikės 3 morkų, 2 žalių obuolių, gabaliuko imbiero, 2 bananų, 1 apelsino ir saujelės mėtų. Iš pradžių išspauskite morkų, obuolių ir apelsino sultis, o tada išplakite su kitais komponentais. Iš nurodyto kiekio išeina 2 porcijos, tad galite pasidalinti su draugais ar šeimos nariais.
 
Braškės + bruknės + bananai + mėtos
 
Gaivus uogų ir mėtų gėrimas. Pertrinkite 200 g šviežių arba šaldytų braškių, 150 g bruknių, spanguolių arba vyšnių, 2 bananus, 1 stiklinę mėtų ir 1 stiklinę vandens.

Bananas + obuolys + sėlenos + kalendros
 
Puikus kokteilis gerai dienos pradžiai! Pertrinkite pusę banano, pusę žalio obuolio, 1 šaukštą sėlenų, pundelį kalendros, bazilikų, špinatų arba mėtų ir gerai išplakite. Žalumynus rinkitės pagal savo skonį, bet jų geriau nemaišykite tarpusavyje.
 
Agurkas + špinatai + ananasas + žalioji arbata + citrina + imbieras
 
Gėrimą galima paruošti žaliosios arbatos pagrindu – tada jis pasižymės vitaminų ir antioksidantų gausa. Išplakite smulkintuvu iki vienalytės masės 1 agurką, 2 pundelius špinatų, 2 puodelius supjaustyto ananaso, puodelį užplikintos žaliosios arbatos, pusės citrinos sultis ir truputį imbiero šaknies.
 
Greipfrutas + linų sėmenys + braškės+ vynuogės + avokadas + bananas + citrina
 
Šis gėrimas turi daug vitamino C, stiprina imunitetą ir gerina bendrą savijautą. Susmulkinkite šaukštą linų sėmenų ir išplakite su puse greipfruto, 15 braškių, sauja vynuogių be kauliukų, puse avokado, 1 bananu ir pusės citrinos arba laimo sultimis.

Obuolys + citrina + agurkas
 
Vitaminų, geležies ir pektinų kokteilis. Pertrinkite 1 obuolį, pusės citrinos sultis ir 2 agurkus.
 
Ananasas + kivis + agurkas + citrina
 
Šis skanus kokteilis naudingas jūsų imunitetui. Išplakite iki vienalytės masės pusę ananaso, 1 kivį, 1 agurką ir 1 citrinos sultis.

» Rašyti komentarą