Metų gaminio apdovanojimai – net trims AB „Žemaitijos pienas“ produktams

Kasmetiniame konkurse „Lietuvos metų gaminys 2012“ du aukso ir vieną sidabro medalį pelnė akcinės bendrovės „Žemaitijos pienas“ gaminiai. Dviejų lygių ekspertų ir įvairias pramonės ir verslo šakas atstovaujanti komisija, apibendrinusi ekspertų išvadas nusprendė, jog šie gaminiai – aukščiausios kokybės produktai.

Aukso medaliais pasipuošė Glaistytas varškės sūrelis „Magija“ su aguonomis, Ekologiškas jogurtas „Dobilas“ su obuoliais ir grūdais, o sidabrą pelnė „Pik – Nik“ plėšomos sūrio dešrelės su vytintu kumpiu.

Lietuvos pramonininkų konfederacijos organizuojamas konkursas – siekis didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui, skatinant rinktis kokybišką lietuvišką produktą. O tai reiškia, jog metų gaminiu tituluojamas produktas yra itin aukštos kokybės.

Prieš porą mėnesių, norėdamas patenkinti ir išrankiausio vartotojo poreikius AB „Žemaitijos pienas“ išplėtė glaistytų varškės sūrelių asortimentą ir pradėjo gaminti sūrelius su aguonomis. Ilgai laukti neteko, kol naujas gaminys gavo itin aukštą ir iškalbingą pripažinimą. Šių varškės sūrelių gamyboje nenaudojami jokie maisto priedai: tirštikliai, stabilizatoriai, konservantai. Glaistyti varškės sūreliai gaminami tik iš natūralių pieno produktų ir kitų vertingų maisto priedų, kuriems yra keliami labai griežti reikalavimai.Aukso medaliu įvertintas dar vienas ne taip ir seniai rinkoje pasirodęs gaminys - ekologiškas jogurtas „Dobilas“ su obuoliais ir grūdais. Aukšto pasiekimo pagrindu tapo itin griežtus kokybinius gamybos reikalavimus išpildantis produktas. Ekologiško jogurto “Dobilas” sudėtyje nėra želatinos, o kreminis tirštumas pasiekiamas aukštos kokybės ekologiškais pieno baltymais, kuriuos žmogaus organizmas lengvai įsisavina. Pagamintas iš 100 proc. ekologiškos žaliavos iš ekologinių ūkių, kur draudžiama naudoti genetiškai modifikuotus organizmus, chemikalus, fungicidus, sintetinius priedus, antibiotikus, hormonus.Sidabro medalį pelniusios plėšomosios sūrio dešrelės su kumpiu „Pik-Nik“ yra gaminamos iš aukščiausios kokybės karvių pieno vienoje iš „Žemaitijos pieno“ įmonių grupės bendrovių – „Šilutės Rambynas“. Sukurtose siekiant išplėsti vartotojų pamėgto produkto asortimentą, sūrio dešrelėse naudojamas aukščiausios kokybės natūralus vytintas kumpis. Smulkinto kumpio dalelės, ne tik praturtina produkto skonį, bet ir suteikia pridėtinės vertės – sūrio dešrelės papildomos mineralinėmis medžiagomis.Metų gaminio apdovanojimai – net trims AB „Žemaitijos pienas“ produktams

 

» Rašyti komentarą