Receptai šerpetojančiai odai

Šerpetojanti ir trūkinėjanti oda – gana dažna ir labai nemaloni problema. Susidoroti su ja padeda rankų darbo kosmetika.

Kaukė su medumi ir aliejais. Pertrinkite 1 arbatinį šaukštelį medaus su šaukštu vynuogių kauliukų, persikų, abrikosų, migdolų arba kviečių daigų aliejaus. Gauta mase patepkite šerpetojančią odą, pamasažuokite ir palaikykite tokią kaukę 10–15 minučių. Nuvalykite šiltame vandenyje pamirkytu vatos tamponu.

Kiaušinių šveitiklis. Sumalkite kavamale išdžiovintą kiaušinio lukštą. 1 arbatinį šaukštelį tokių miltelių sumaišykie su 1 kiaušinio tryniu ir arbatiniu šaukšteliu grietinės. Naudokite šią masę kaip švelnų šveitiklį – jis pasižymi puikiomis valomosiomis ir drėkinamosiomis savybėmis, mažina šerpetojimą.


Varškės šveitiklis. Sumaišykite šaukštą varškės su 1 arbatiniu šaukšteliu ryžių miltų (tiesiog sumalkite ryžius kavamale), 1 šaukštu pieno, 1 šaukšteliu bet kokio augalinio aliejaus ir tiek pat cukraus. Šią masę užtepkite ant drėgnos odos, porą minučių pamasažuokite ir nuplaukite su šiltu vandeniu.

Kiaušinių kaukė. 1 kiaušinio trynį sumaišykite su šaukšteliu medaus ir tiek pat augalinio aliejaus bei avižinių dribsnių. Ištepkite veidą, pamasažuokite, po 10–15 minučių nuplaukite šiltu vandeniu.

Maitinamasis kremas su sviestu. Pertrinkite 1 šaukštą minkšto sviesto su 1 arbatiniu šaukšteliu medaus ir 1 šaukštu trinto banano (vietoje jo galima naudoti kivius, prinokusias kriaušes ir abrikosus). Masę užtepkite ant veido, patapšnokite ir palikite 20–25 minutėms, nuplaukite su šiltu vandeniu.

» Rašyti komentarą