Graži moterų šypsena jau ne vieną amžių traukia stipriosios lyties atstovų dėmesį, žavi ir gundo. Išpuoselėtos lūpos nėra nereikšmingas tobulo įvaizdžio akcentas, o galingas ginklas, kuriuo reikia išmokti naudotis. Bėgant metams, daugelis moterų pastebi, kad lūpų kampučiai nusileidžia žemyn – jeigu norite to išvengti, galima du ar tris kartus per dieną daryti specialius pratimus, skirti šiek tiek laiko veido gimnastikai ir pasitelkti kitų nė kiek ne prastesnių priemonių arsenalą.
Lūpų priežiūra prasideda nuo elementarių higienos taisyklių: nepamirškite vakarais prieš miegą nusivalyti lūpdažio – daryti tai geriausia naudojant tamponą, suvilgytą emulsijoje arba kreme (nenaudokite vandens ir muilo, nes lūpų oda yra labai jautri, o muilas ją tik išsausina).
Palepinkite lūpų odą įvairiomis natūraliomis kaukėmis, pagamintomis, pavyzdžiui, iš medaus – pasitepkite juo lūpas ir po 15–20 minučių nusiplaukite ir pasitepkite kremu. Na, o jeigu po kelis kartus per dieną naudosite joms morkų arba agurkų sultimis ir palauksite, kol jos visiškai susigers, oda taps labai minkšta ir švelni.
Kaip prižiūrėti lūpas po permanentinio makiažo?
Jeigu neseniai darėtės lūpų tatuažą (permanentinį makiažą), joms reikės ypatingos priežiūros. Dar keletą savaičių nerekomenduojama naudoti įprastų lūpų dažų, praustis reikia tik virintu vandeniu – taip išvengiama infekcijų. Kol visiškai pasveiksite, draudžiama lankytis saunoje ir baseine, reikia atsisakyti karštų gėrimų, šiurkštaus ir aštraus maisto. Visa tai reikalinga tam, kad nepažeistumėte gyjančios vietos. Naudokite apsauginį kremą po kelis kartus per dieną, ir jūsų lūpos taps tokios, apie kokias visada svajojote.
Lūpų kaukės ir šveitikliai
Papildomos priežiūros nuolat reikia ne tik veidui, bet taip pat ir lūpoms. Kaukės su grietinėle ir varške per 10 minučių padarys lūpų odą elestingesnę. Nuplauti ją reikia vėsiu vandeniu, o tada pasitepti higieniniais lūpų dažais. Lygiomis dalimis sumaišytų tarkuotų obuolių ir grietinėlės kaukė gydo smulkius įtrūkimus ir suminkština lūpų odą.
Lūpų šveitiklį namų sąlygomis pasidaryti visiškai nesunku: jums reikės arbatinio šaukštelio maltų avižinių dribsnių ir trupučio alyvuogių aliejaus – ši priemonė ne tik nušveis suragėjusias ląsteles, bet ir sudrėkins odą. Pamasažuokite šia mase lūpas keletą minučių, po to nuplaukite vėsiu vandeniu ir pasitepkite riebiu kremu.
Naminės procedūros ar grožio salonas?
Naminiai receptai nėra kažkuo prastesni už brangias kosmetines procedūras. Jeigu pasidarysite šveitiklį iš aspirino, cukranendrių cukraus, trupučio glicerino ir jojobos (simondsijų) aliejaus, tokia priemonė niekuo nenusileis pirktinėms. Aspirinas ir cukranendrių cukrus maišomas lygiomis dalimis (jums reikės maždaug dviejų šaukštelių šio mišinio), tada įlašinami keli lašai jojobos aliejaus ir glicerino. Pastaba: kuo smulkesnis cukrus, tuo švelnesnis bus jūsų lūpų šveitiklis. Saldus skonis padarys procedūrą dar malonesnę. Tą patį mišinį galite naudoti ir veidui – tikrai nenusivilsite.
Šaltuoju metų laiku lūpomis tenka rūpintis ypač kruopščiai – saugoti jas nuo šalčio, vėjo, dažniau naudoti drėkinamuosius ir maitinamuosius lūpdažius, blizgius atidėti vasarai, kišenėje nešiotis balzamą. Vasarą joms reikėtų apsaugos nuo UV spindulių, todėl renkantis lūpdažį patartina atkreipti dėmesį į tai, kas rašoma ant pakuotės.
Keli lūpų priežiūros patarimai
» Rašyti komentarą
» Komentarai
2012-07-22 19:16
Skilineja. Nejaugi neatsimenat 4 klases kurso? D
2012-06-26 09:46
ne skylinėja, o skilinėja
2012-06-25 23:14
Jei nuo žodžio "kyla" tai gal skylinėja?
2012-05-25 20:52
Skilinėja, ar skylinėja ???
2012-07-31 20:33