Plaukų šalinimas lazeriu: ar realu atsisveikinti su plaukeliais visam laikui?

Partnerio turinys
Šis turinys inicijuotas projekto partnerio

Ne vietoje augantys plaukeliai - opi problema, kuri kankina didelę dalį moterų. Dažnai ne vietoje išaugę plaukeliai sukelia nepatogumo jausmą, sumažina pasitikėjimą savimi. Anksčiau šiai problemai įveikti buvo pasitelkiamos įvairios priemonės, pradedant plaukelių rovimu ir baigiant jų depiliavimu vašku, tačiau šiandien technologijos siūlo patikimesnius sprendimus. Tai ilgalaikis plaukelių šalinimas lazeriu. „Sapiegos klinikos“ dermatologai dalijasi patarimais, kada vertėtų rinktis tokią procedūrą ir kokio rezultato tikėtis.

Kuo depiliacija lazeriu pranašesnė?

Daugelį metų plaukų depiliavimas buvo atliekamas arba namuose, arba kosmetologo kabinete, tačiau pastaruoju metu vis daugiau moterų ryžtasi ilgalaikiam plaukų šalinimui lazeriu. Tai daug patikimesnė ir ilgalaikė procedūra nei depiliavimas ar plaukelių skutimas.

Lazerinis plaukų šalinimas atliekamas pasitelkiant lazerio šviesą. Spinduliuotė sukoncentruojama vienoje vietoje keli milimetrai po oda. Čia spindulys pasiekia plauko folikulą, kurį sunaikina karščiu. Kuo tamsesnį plauką reikia pašalinti, tuo daugiau karščio spindulys turi sugeneruoti. Karštis leidžia sunaikinti aplink plauko folikulą esančias ląsteles, taip užtikrinant, kad plaukas nebeataugs.

Kaip pasiekti geriausių rezultatų?

Lietuvoje kasmet vis daugiau moterų kreipiasi į dermatologijos centrus ir grožio klinikas norėdamos atsikratyti nepageidaujamų plaukelių. Visais atvejais pirmiausia reikalinga specialisto konsultacija. „Sapiegos klinikos“ dermatologai pataria konsultaciją vertinti labai rimtai. Profesionalus specialistas įvertint Jūsų odos būklę, informuos, ar procedūra lazeriu Jums bus efektyvi ir kokių rezultatų galima tikėtis.


Paprastai skiriamas 6 procedūrų kursas, kas 4 - 6 savaites. Kuo plaukas tamsesnis, tuo geriau yra sugeriama lazerio spindulio energija.

Kartais pacientės apsilanko klinikoje apie šią procedūrą sužinojusios iš draugės ar kaimynės. Tačiau jeigu lazerinis plaukų šalinimas draugei davė itin gerų rezultatų, dar nereiškia, kad taip nutiks ir Jums. Kiekvieną kartą procedūros rezultatai priklauso nuo daugelio veiksnių. Ne tik nuo odos būklės, bet ir nuo nepageidaujamų plaukelių, kuriuos reikės pašalinti spalvos, tankumo, jų šaknų gylio.

Kada verta šalinti plaukelius?

Nepageidaujami plaukeliai labiausiai linkę išaugti virš viršutinės lūpos, ant skruostų ar smakro, rankų ir kojų pirštų. Tokiais atvejais moterys jaučia kompleksą, todėl dažniausiai nori pašalinti plaukelius visam laikui. O tai įmanoma tik su lazerio pagalba.

Be to, plaukų šalinimas lazeriu gali būti puikus sprendimas ir toms, kurio pavargo nuo kasdienių kojų, bikini ir pažastų plaukų šalinimo procedūrų. Skirtingai nei visi kiti šalinimo būdai, lazeris užtikrina ilgalaikį rezultatą. Tik pagalvokite, koks malonumas kiekvieną dieną jausti glotnią kojų odą be jokių sudėtingų kasdienių procedūrų.

Tačiau naudinga žinoti, kad plaukų šalinimas lazeriu gali būti ne tik grožio procedūra, leidžianti Jums pasijusti gražesnei, bet ir puikus sprendimas susidūrus su plaukelių įaugimu. Dėl įvairių priežasčių daug žmonių susiduria su šia problema, kuri sukelia ne tik skausmą, bet ir gali sukelti uždegimą. Tokiais atvejais, kai plaukeliai įauga dažnai, reikėtų pagalvoti apie lazerinį plaukų šalinimą. Tai efektyviausias metodas visam laikui pamiršti apie plaukų įaugimo ir su juo kylančiomis problemomis.

» Rašyti komentarą