Brazilijos karštis L‘OCCITANE „Jenipapo“ kolekcijoje

Nuostabus Kerado regionas Brazilijoje pakeri savo didingais genipo medžiais. Jo aukso spalvos žiedai pripildo orą kerinčiu gėlių ir vaisių aromatu. Norėdami pagerbti šį saulės medį, L‘OCCITANE sukūrė produktų seriją „Jenipapo“, kurioje rasite veido ir kūno priežiūros produktus su SPF apsauga nuo saulės. Sudėtyje esantis šio augalo žiedų ekstraktas puoselėja odą, drėkina ir apsaugo. Produktų pakuotės dizainą sukūrė brazilų menininkas Andrés Sandoval.

Apsaugomasis kūno aliejus su SPF15 „Jenipapo“. Šis lengvos konsistencijos kūno aliejus su SPF15 ir augalinės kilmės ingedientais, greitai įsigeria į odą, palikdamas neriebų apsauginį sluoksnį, kuris apsaugo odą nuo saulės nudegimų.

Lūpų balzamas su SPF25 „Jenipapo“. Praturtintas augaliniais aliejais, šis blizgus lūpų balzamas su SPF25 švelnina lūpas, suteikia joms blizgesio. Apsauginis sluoksnis apsaugo lūpas nuo saulės, drėkina. Papildytas Jenipapo ekstraktu iš Cerrado, Brazilijos.

Apsaugomasis veido kremas su SPF30. Labai lengvos tekstūros, matinę išvaizdą suteikiantis veido fluidas su SPF30, apsaugo odą nuo saulės nudegimų. Šis švelnus kremas tinka kasdieniniam naudojimui, einant į lauką. Gali būti naudojamas vienas arba kaip paskutinis žingsnis jūsų įprastoje veido priežiūros rutinoje. Papildytas Jenipapo ekstraktu iš Cerrado, Brazilijos.

Apsaugomasis kūno pienelis su SPF20 „Jelipapo“. Lengvos, želinės tekstūros kūno kremas su SPF20, papildytas augalinės kilmės ingredientais, apsaugos odą nuo saulės nudegimų, maloniai padrėkins odą, palikdamas neriebų apsauginį sluoksnį. Papildytas Jenipapo ekstraktu iš Cerrado, Brazilijos.

Dušo aliejus „Jenipapo“. Susiliejus su vandeniu šis dušo aliejus virsta subtiliu pieneliu, kuris švelniai prausia ir maloniai pakvepina odą. Praturtintas drėkinamosiomis savybės, aliejus suteikia odai ypatingo švelumo. Papildytas Jenipapo ekstraktu iš Cerrado, Brazilijos.Didingas „Vitorija régia flower“ aromatas dvelkia Amazonės gaiva. Vitória-régia (kitaip žinoma kaip Victoria amazonica) – unikalus augalas, kurio žiedlapiai keičiasi nuo balto iki rausvo atspalvio, o augalui beaugant stiprėja gėlių vandens kvapas. Puošnus žiedas pasaulį džiugina neilgai. Tai laikinas grožis, kuris prasiskleidžia tik kelioms dienoms. Amazonės regionas Brazilijoje – tai lyg žaliasis rojus, kurio didžiausias turtas – vandenys, didžiausia pasaulyje miškų koncentracija, didžiausia gyvūnijos įvairovė.


Kūno kvėpiklis „Vitória-Régia Day“
Gėlių kvėpiklis „Vitória-Régia Day“ dvelkia besiskleidžiančių žiedų, vandens aromatu,
žalumos gaiva. Praturtintas Vitória-Régia ekstraktu iš Amazonės. Naudojimas: švelniai
kvepinkite kūną po dušo. Venkite veido srities.
Natos:
1. Apelsinas Citrina, obuoliai
2. Gardenija, VICTORIA AMAZONICA, Pakalnutės
3. Muskusas, Heliotropas, Ambra

Kūno kvėpiklis „Vitória-Régia Night Flower“
Gėlių kvėpiklis „Vitória-Régia Night Flower“ – turtingas, geidulingas aromatas, dovanojantis besiskleidžiančių rožinių žiedlapių aromatą. Praturtintas Vitória-Régia ekstraktu iš Amazonės. Naudojimas: švelniai kvepinkite kūną po dušo. Venkite veido srities.
Natos:
1. Nendrės, Vandens hiacintas
2. Bijūnas, VICTORIA AMAZONICA, Lelijos
3. Krioklių akordai, Muskusas, Kedro mediena

» Rašyti komentarą