3 paprastų ir efektyvių kūno šveitiklių receptai

Virtuvėje galima gaminti ne tik vakarienę, bet ir kosmetiką. Pastaroji visada atrodo patikimesnė, nes mes tiksliai žinome, iš ko ji, be to, tokių priemonių poveikis neretai būna dar geresnis nei pirktinių. Šį kartą siūlome pasidaryti vieną iš šių trijų efektyvių kūno šveitiklių.

Citrinų ir medaus šveitiklis

Reikia: 1 dalies citrinų sulčių, 2 dalių medaus ir 3 dalių cukraus.

Cukrus gali būti tiek rudasis, tiek įprastinis. Na, o jeigu esate alergiški medui arba citrusiniams vaisiams, prieš naudojant tokią priemonę reikėtų ją išbandyti ant nedidelio odos plotelio. Jeigu pasireiškė alerginė reakcija, teks šveitiklį padovanoti kam nors kitam.

Tiesiog sumaišykite turimus komponentus. Nors cukrus šiek tiek aptirpsta, šis šveitiklis padaro odą lygią ir švelnią, be to, pasižymi uždegimus slopinančiu poveikiu, aprūpina odą mineralinėmis medžiagomis ir ją drėkina.

Kūno šveitiklis su kokosų aliejumi


Reikia: 1 dalies žaliųjų citrinų, 2 dalių kokosų aliejaus, 3 dalių cukraus.

Kokosų aliejus – tai puiki priemonė, kurios galima maišyti į įvairias kaukes ir kitą naminę kosmetiką. Jis puikiai drėkina, ramina odą, skatina žaizdų gijimą ir padeda greičiau atsikratyti mėlynių.

Kadangi kambario temperatūroje kokosų aliejus paprastai būna kietas, iš pradžių reikės jį išlydyti karšto vandens vonelėje, ir tik po to gaminti šveitiklį. Ši priemonė idealiai tiks tiems, kieno oda itin sausa. Jeigu manote, kad aliejaus per daug, šiek tiek jo sumažinkite.

Kokosų riešutų šveitiklis

Reikia: 1 dalies kokosų pieno, 2 dalių kokosų, 3 dalių cukraus.

Šiam šveitikliui naudojamas kokosų minkštimas – jį reikia susmulkinti. Šis produktas pasižymi ypatinga būtinų vitaminų ir mikroelementų gausa, todėl odai ir organizmui apskritai yra labai naudingas. Iš esmės šis šveitiklis turėtų tikti kiekvienam, tačiau labai retai vis dėlto pasitaiko individualaus netoleravimo atvejų.

» Rašyti komentarą