Penki produktai gražesnei odai: pasakykite spuogams sudie

Jeigu gyvenimą jums apkartina odos problemos (pavyzdžiui, spuogai) – nereikia pulti į paniką. Net jeigu maitinatės taisyklingai, labai tikėtina, kad užteks tik šiek tiek pakoreguoti savo racioną. Daugelis žmonių rezultatus pamato labai greitai. Na, o kad savo tikslo pasiektumėte ir jūs, išduosime paslaptį, kokie produktai geriausiai padeda atsikratyti spuogų.

Dietologai, kūrę specialią organizmo sveikatinimo programą, įtraukė į ją 5 produktus, kurie padeda pagerinti odos būklę ir atsisveikinti su minėtąja problema visiems laikams.

 

  • Tyras vanduo. Gerkite pakankamai vandens, kad oda ilgiau išliktų sveika ir jauna. Pamirškite gazuotus gėrimus – per dieną jums patartina išgerti ne mažiau kaip 8 stiklines paprasčiausio vandens, neskaitant sriubos ar kitų skysčių. Tiesa ta, kad jis puikiai užkerta kelią spuogų atsiradimui ir padeda atsinaujinti odos ląstelėms.
  • Alyvuogių aliejus. Gaminkite maistą su šiuo unikaliu produktu. Jis turi daugybę privalumų, pavyzdžiui, palaiko sveikatą ir naikina spuogus, tačiau labiausiai vertinamas dėl nepakeičiamųjų riebalų rūgščių.
  • Žalioji arbata. Tai katechinų (uždegimus slopinančių antioksidantų) šaltinis. Jie valo odą ir kovoja su laisvaisiais radikalais, kurie ir yra atsakingi už odos ląstelių pažeidimus.
  • Kviečiai ir riešutai. Tai geriausias seleno, gyvybiškai svarbaus odos sveikatai, šaltinis. Selenas padeda atkurti odos ląsteles ir užkerta kelią spuogams. Riešutuose yra Omega-3 riebalų rūgščių, darančių odą lygią ir švelnią. Įtraukite šių produktų į savo racioną, ir ne tik atsikratysite spuogų, bet taip pat ir pastebėsite, kad oda atrodo daug jaunesnė.
  • Mėsa ir žuvis. Šie produktai geriausiai aprūpina organizmą baltymais ir yra puiki spuogų profilaktikos priemonė. Baltymų turi būti kasdieniame jūsų racione (taip ne tik pagerinsite odos būklę, bet ir padailinsite kūno linijas).


Neleiskite, kad spuogai ir toliau kartintų jums gyvenimą. Pakoreguokite racioną, įtraukite į jį minėtųjų produktų ir džiaukitės rezultatais!

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Sigute
2016-12-28 17:04
Kur galima siauliu apskrytyje issigydyti spuoguota veida
ona
2015-02-22 22:12
Labas, mane labai vargina spuogai, visas priemones is bandziau ir nepadeda, ir net nzzz ka daryt, gal jus galit ka nors pasiulyt???? Tesiog visas veidas yra spaguotas, nebegaliu ju atsikratyt...