Veido kaukės su vynuogėmis

Ar žinojote, kad vynuogių sultys pasižymi valomuoju poveikiu ir yra labai naudingos mūsų odai? Jos padeda pašalinti apmirusias ląsteles, daro odą minkštą ir elastingą, be to, turi daug antioksidantų. Norite pasilepinti? Štai keli naminių kaukių receptai.

Vynuogių šveitiklis (visų tipų odai). Perpjaukite per pusę dvi arba tris prinokusias uogas, išimkite kauliukus, o minkštimu patrinkite veidą (paakių srities nelieskite). Nuplaukite šiltu vandeniu.

Vynuogių kaukė riebiai odai. Reikia: 1 valgomojo šaukšto šviežiai spaustų vynuogių sulčių, 1 šaukšto citrinos sulčių, 1 šaukšto mėtų sulčių ir rožių žiedlapių antpilo ledukų. Sumaišykite sultis ir sudrėkinkite jose servetėlę, užsidėkite ją ant veido ir palaikykite 20 minučių, tada nuplaukite vėsiu vandeniu. Galiausiai patrinkite odą ledo kubeliu.

Vynuogių ir ramunėlių kaukė. Reikia: 10 vynuogių, 2 valgomųjų šaukštų ramunėlių arbatos, 2 valgomųjų šaukštų kukurūzų miltų. Sumaišykite miltus ir arbatą iki vienalytės masės, uogas nulupkite, perpjaukite, išimkite kauliukus, o minkštimą sutrinkite ir sumaišykite su miltų ir arbatos mase. Jeigu tyrelė per tiršta, įpilkite dar šiek tiek arbatos. Ištepkite veidą ir palaukite maždaug apie 15 minučių, tada nuskalaukite šiltu vandeniu ir pasitepkite drėkinamuoju kremu.


Raudonų vynuogių sultyse yra labai daug medžiagos, vadinamos resveratroliu. Šis junginys pasižymi tiesiog stebuklingu poveikiu: stabdo senėjimą, slopina uždegimus, naikina virusus. Tai stiprus antioksidantas, kuris neutralizuoja laisvuosius radikalus, susidarančius organizme.

Jauninamasis pienelis. Reikia: 1 stiklinės vynuogių tyrelės, 1 arbatinio šaukštelio alyvuogių aliejaus, 0,5 šaukštelio druskos arba sodos ir 0,25 stiklinės pieno. Sumaišykite visus turimus komponentus (turi išeiti vienalytė masė). Gautu pieneliu prauskitės ryte ir vakare, nuplaukite šiltu vandeniu.

Galite naudoti tokias vynuoges, kokias turite. Druska ir soda padeda atsisluoksnuoti apmirusioms ląstelėms.

Paprasta priemonė. Jeigu norite ko nors nesudėtingo ir efektyvaus, sumaišykite keletą sutrintų vynuogių (arba jų sulčių) ir truputį citrinos sulčių, užsidėkite suvilgytą servetėlę ant veido ir pabūkite taip 15 minučių. Nuplaukite šiltu vandeniu. Jeigu jaučiate, kad odą ėmė perštėti ir deginti, nuplauti vėsiu vandeniu reikia nedelsiant.

Vynuogės su medumi arba varške. Medus – tai puiki kosmetinė priemonė. Sumaišykite vynuogių tyrelę arba sultis su trupučiu šio produkto ir citrinų sulčių. Rezultatai jus maloniai nustebins. Palepinti odą galima ir maišant vynuoges su varške.

» Rašyti komentarą