Toniniai kremai brandžiai odai

Pasirinkti toninį kremą vasarai nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti. Kosmetologai pasirūpino, kad moterys rastų jo bet kokiam odos tipui ir bet kokiam metų laikui. Asortimentas didelis – išsirinkti idealią priemonę gali netgi brandžios odos savininkės.

Apsauginės toninio kremo brandžiai odai charakteristikos

Vasarai idealiai tiks toninė priemonė, kuri pasižymės drėkinamosiomis, apsauginėmis, matinėmis, maitinamosiomis savybėmis, arba toninis kremas, suteikiantis odai švytėjimo. Svarbiausia, kad priemonė suteiktų apsaugą ir lengvą įdegį.

Anksčiau toninės priemonės buvo panašesnės į glaistą, tačiau mokslas nestovi vietoje. Šiandien galima įsigyti daug kokybiškesnės kosmetikos. Į vasarinį toninį kremą brandžiai odai dedama drėkiklių, augalų ekstraktų, vitaminų ir apsauginių komponentų – SPF filtrai padeda apsaugoti odą nuo saulės spindulių. Kaip jau tikriausiai žinote, jie žymimi skaičiukais. Pavyzdžiui, jeigu matote ant pakuotės SPF 10, žinokite, kad tai užtikrins 2 valandas trunkančią apsaugą. Vis dėlto daugelis net nenutuokia, kad praėjus šiam laikui priemonę reikėtų nuplauti nuo veido ir užtepti iš naujo. Toms, kurios turi strazdanų ir raudonus plaukus, yra šviesios odos, reikia rinktis toninius kremus, ant kurių būtų nurodyta ne mažiau kaip SPF 25. Makiažą geriausia darytis dienos šviesoje. Prieš tepant kremą, patartina sudrėkinti odą, ir tik tada, kai jis susigers, tepti toninę priemonę. Vasarą ji ant veido lengviau pastebima, todėl negalima persistengti.

Vasarinių toninių priemonių brandžiai odai savybės

Vasarą dėl įdegio oda atrodo tamsesnė, negu bet kuriuo kitu metų laiku. Į tai būtina atsižvelgti renkantis toninį kremą. Šiuo periodu kremas turi būti vienu tonu tamsesnis, negu žiemą. Idealiu atveju vasarai reikėtų turėti kelių skirtingų atspalvių priemonių – kuo jos tamsesnės, tuo nurodytas skaičiukas turėtų būti mažesnis. Jeigu jau įdegėte, galite drąsiai pirkti visą toninio kremo pakuotę, o pirmosioms dienoms užteks ir mėginukų.


Vasarinis toninis kremas brandžiai odai suformuoja orui pralaidžia plėvelę iš drėkiklių, o ne riebalinių medžiagų, nes šiuo metu oda ir taip gana smarkiai riebaluojasi. Šiuolaikinėse priemonėse yra komponentų, kurie atspindi kenksmingus UV spindulius – vieni iš jų natūralūs, kiti – sintetiniai. Galima įsigyti ir mineralinių toninių kremų – jų struktūra lengva, jie neužkemša porų ir suteikia odai matinę išvaizdą. Brandžios odos savininkėms geriausia kompleksiškai naudoti ir tonines priemones, ir regeneruojamuosius kremus.

Apie spalvų gamą

Idealų vasarinį makiažą turėtų sudaryti bronziniai ir oranžiniai atspalviai. Jo užduotis – pabrėžti jūsų nepakartojamą išvaizdą. Pasteliniai tonai puikiai išryškins brunečių ir šatenių grožį, blyškios odos savininkės eidamos degintis  gali naudoti priemones, suteikiančias odai švytėjimo.

Nepamirškite, kad bent kartą per savaitę reikėtų nušveisti veido odą, ir, savaime suprantama, naudoti tik kokybiškas tonines priemones, o tepti jas naudojant kempinėlę, kad nepertemptumėte odos. Jeigu tonas parinktas tinkamai, jo nebus matyti. Tačiau jeigu vis dėlto jį matote, per daug nenusiminkite – veidą galima šiek tiek pasipudruoti.

Jeigu gi prasidėjus karščiams priemonė nutekės, neskubėkite kaltinti gamintojų – gali būti, kad jūsų odos paviršius nepakankamai sudrėkintas, o išskirdama riebalus ji „prisirenka“ drėgmės.

Ir vis dėlto – nors toninių priemonių pasirinkimas didžiulis, nors jos tinka jums ir patinka, jeigu galite apsieiti be jų – apsieikite, ir apsiribokite tik veido kremu su UV filtrais.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Nesvarbu
2012-06-11 20:05
Tikrai gal ir taip toninis kremas nekenkia sau.
sandra
2012-05-15 10:28
tai va negalima malaletkom nes bus pizdec
Rimante
2012-04-30 22:33
O man kosmetologe sake, kad geras toninis kremas tikrai nekenkia, o plius dar ir saugo odą nuo UV