5 veiksmingos veido kaukės su medumi

Niekam nekyla abejonių, kad medus – labai naudingas produktas. Mėgstamas jis ne tik kulinarijoje, bet ir kosmetologijoje – kaukės su juo puikiai drėkina odą ir užkerta kelią raukšlių atsiradimui. Štai penki labai veiksmingi receptai!

Sausai odai. Sumaišykite 4 šaukštus medaus ir tiek pat alyvuogių aliejaus, pakaitinkite iki 38 laipsnių. Suvilgykite šiame mišinyje medžiaginę servetėlę arba marlės sluoksnį ir palaikykite ant švarios veido odos 15–20 minučių. Nuplaukite su šiltu vandeniu.

Jautriai veido odai. Sumaišykite 1 šaukštą varškės, šaukštelį medaus ir šaukštelį kefyro arba pieno. Ištepkite mišiniu švarią veido odą, nuplaukite šiltu vandeniu po 20 minučių.


Maitinamoji kaukė mišriai ir vystančiai odai. Pertrinkite 1 kiaušinio trynį su šaukšteliu medaus ir tiek pat šviežių obuolių sulčių. Palaikykite tokią kaukę ant veido 15 minučių, nuplaukite su šiltu vandeniu.

Kaukė riebiai odai. 1 baltymą išsukite iki vienalytės masės su 2 šaukštais miltų ir 1 šaukštu medaus. Nuplaukite nuo veido su šiltu vandeniu po 10–15 minučių.

Probleminei odai, linkusiai į spuogus ir inkštirus. Paruoškite ramunėlių nuovirą (1 daliai ramunėlių reikia 10 dalies verdančio vandens. Kaitinkite karšto vandens vonelėje 4–5 minutes). Į 50 ml šilto nuoviro įdėkite 2 šaukštus medaus, ištirpinkite. Ištepkie švarią veido odą, po 20–25 minučių nuplaukite vėsiu vandeniu. Procedūrą atlikite 2–4 kartus per savaitę (atsižvelkite į savo odos būklę).

» Rašyti komentarą