Veiksmingiausios valomosios veido kaukės

Tikriausiai žinote, kad veido odą reikia reguliariai valyti. Šiam reikalui naudojamos įvairios priemonės: losjonai ir tonikai, šveitikliai ir kaukės... Pastarosios, beje, ne tik valo odą, bet ir ją aprūpina naudingomis medžiagomis. Priklausomai nuo kaukės sudėties, oda gali būti papildomai drėkinama, maitinama ar sausinama.

Toliau aprašomos kaukės tinka visiems odos tipams, tačiau daryti jas galima ne dažniau kaip 2 kartus per savaitę.

Kaukė su moliu. Atkreipkite dėmesį į tai, kad skirtingiems odos tipams reikėtų rinktis skirtingą molį. Riebiai ir problemiškai odai geriausiai tinka baltasis, žydrasis ir žaliasis molis, mišriai ir normaliai – raudonojo ir baltojo molio mišinys, sausai ir jautriai – raudonasis, glembančiai – geltonasis. Juodasis molis tinka tiek riebiai, tiek sausesnei odai.

Tiesiog sumaišykite šiek tiek pasirinkto molio su trupučiu vėsaus vandens iki grietinės tirštumo vienalytės masės, ištepkite veidą, o po 10–12 minučių kruopščiai nuplaukite  ir pasitepkite kremu.


Kaukė su avižiniais dribsniais. Jeigu jūsų oda mišri arba riebi, tiesiog užpilkite šaukštą dribsnių trupučiu verdančio vandens, palaukite, kol atvės, ir storu sluoksniu ištepkite gauta košele veidą. Nuplaukite po 15–20 minučių.

Jei oda sausi arba normali, dribsnius užpilkite karštu pienu. Jeigu įmaišysite ir kiaušinio trynį bei šaukštelį arba du alyvuogių aliejaus, išeis puiki maitinamoji kaukė.

Žolelių kaukė. Riebesnei odai patartina rinktis ramunėles, medetkas, šalavijus, jonažoles, dirvinius asiūklius, kraujažoles ir šalpusnius, sausesnei – ramunėles, liepžiedžius, mėtas, rožių ir erškėtuogių žiedlapius.

Priklausomai nuo odos tipo, pasirinkite norimas džiovintas vaistažoles arba jų mišinį, sumalkite kavamale (ar kaip kitaip), 2 šaukštus gautų miltelių užpilkite puse stiklinės verdančio vandens ir palikite pritraukti 15 minučių. Perkoškite, dar šilta košele ištepkite veidą, nuplaukite po 15–20 minučių. Kad būtų patogiau, kaukę patartina pirmiau dėti ant marlės, o tik tada – ant veido.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Nesamone
2014-04-24 15:47
Nu bet jau ta kauke su dribsniais, tai nesamone. Uzsitepti neina, kazkokiais gabalais, kurie nuo veido tiesiog krenta. Nezinau, ar is to yra koks poveikis.