Mimikos raukšlės aplink akis: naudingi receptai ir profilaktika

Mimikos raukšlės aplink akis išduoda, kad greičiausiai daug šypsotės, tačiau pažiūrėjus į veidrodį, kartais pasidaro liūdna... Nepriklausomai nuo amžiaus, ši problema kamuoja daugelį dailiosios lyties atstovių, tačiau ją galima įveikti. Jeigu nenorite, kad raukšlės gilėtų ir toliau jus sendintų, turėtumėte su jomis kovoti reguliariai.

Yra gana daug natūralių ir veiksmingų priemonių, padedančių atsikratyti šio nepageidaujamo „tinklelio“. Viskas, ko reikia – atkaklumas ir truputis laiko sau.

Kaukės

Žalių bulvių kaukė: sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį smulkiai tarkuotos bulvės ir 1 arbatinį šaukštelį grietinės, įvyniokite į marlę ir palaikykite ant raukšlių aplinkui akis.

Svogūnų ir žolelių nuoviro kaukė: sumaišykite po 1 arbatinį šaukštelį mėtų, dilgėlių ir šalavijų, pavirkie kartu su 1 svogūnu. Atvėsusį svogūną sutrinkite su 1 arbatiniu šaukšteliu medaus ir šią košelę palaikykite aplink akis 10 minučių (pastaba: kaukė labai efektyvi. Jau po 4 procedūrų matyti akivaizdūs rezultatai).

Greita kaukė. Jeigu skubate arba nenorite gaišti laiko nuovirams ir mišiniams, galima išsisukti ir kitaip: paimkite gabaliuką baltos duonos (nesvarbu, šviežios ar kiek senesnės) ir išmirkykite jį piene. Palaikykite ant raukšlių 15 minučių.


Aliejų nauda

Naudokite natūralius persikų, abrikosų ir migdolų aliejus – tai pati geriausia veido odos ir akių vokų drėkinimo priemonė. Pravers ir ricinų bei varnalėšų aliejai – jie sustiprins blakstienas  ir pamaitins odą. Patartina pasitepti jais prieš einant miegoti.

Mimikos raukšlių profilaktika

Sumaišykite po 50 ml vandens, agurkų ir braškių sulčių, 100 ml 70 % spirito ir 0,5 g salicilo rūgšties. Patrinkite šiuo mišiniu veidą (bet poveikis bus geresnis, jeigu juo suvilgysite ploną marlės arba vatos sluoksnį ir 5–10 minučių palaikysite ant veido). Jeigu jūsų oda sausa, vietoje spirito galima naudoti vandeniu atskiestą vyną.

Laiku pasirūpinus vokais ir sveiku gyvenimo būdu, galima užkirsti kelią mimikos raukšlių atsiradimui. Valykite vokus, apiprauskite juos (daugiau dėmesio skirkite akių kampučiams, kur kaupiasi dulkės ir traiškanos).

Atminkite, kad pagrindinė smulkių raukšlelių atsiradimo priežastis yra vokų odos sausumas, todėl sudrėkinus ją  „tinklelis“ atrodys mažiau pastebimas.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
va
2015-12-16 12:10
kai ricinos aliejum pasitedavau pries miega-atikeldavau uztinus tai dabar kelios val iki miego tepu
as
2015-01-03 19:56
na jau paneles ,jei nuo 20 m jau rauksles,tai jau paimkit lazdele ir sedekit prie peciaus,as kalbu apie 50-60m ir tai dar nedideles rauksleles.
nata
2014-12-21 23:02
Geri patarimai, geriausiaiman patiko recinos aliejus, pasitepi ir eini miegot...
Regina
2013-09-24 00:16
Kai nera kitu bedu ir rupesciu, tai ir cia beda.20 metu ir rauksles uzkniso...
Elena
2013-07-16 10:38
cia galite suzinoti kaip savarankiskai atsikratyti rauksliu veide.
https/www.facebook.com/Facefitnes.lt