Valomoji veido kaukė, sutraukianti poras

Apie tai, kad serbentai pasižymi gausybe naudingų savybių, žinoma visiems, tačiau daugelis iš mūsų nė nenutuokia, kam be maisto būtų galima panaudoti šias uogas. O juk jose daug vitaminų ir mikroelementų, svarbių jūsų odos grožiui...

Šį kartą siūlome pasidaryti kaukę iš sebentų sulčių, aliejų ir mėlynojo molio. Ji idealiai tiks riebiai ir mišriai odai, kadangi pasižymi valomuoju ir poras sutraukiančiu poveikiu. Be to, ji balina pigmentines dėmes.

Reikia: 50 ml serbentų sulčių, 1 lašo ricinų aliejaus, 1 lašo jojobos (simondsijų) aliejaus, mėlynojo molio (savo nuožiūra).


Kaukei tinka tiek baltieji, tiek juodieji, tiek raudonieji serbentai. Išspauskite iš jų 50 ml sulčių, įlašinkite po lašą aliejų (ricinų aliejus praturtins kaukę, drėkins, suteiks odai elastingumo, o jojobos – pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, minkština ir drėkina, kovoja su uždegimais ir paraudimais, giliai prasiskverbia į poras, valo ir padeda įveikti spuogus).

Sumaišykite viską su moliu – jis pasitarnauja kaip tirštiklis, tačiau turi ir mineralinių medžiagų bei vitaminų.

Užtepkite kaukę ant nuvalytos veido odos (sričių aplink akis ir lūpas nelieskite). Po 10–15 minučių nuplaukite šiltu vandeniu.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Mp3plus.eu
2012-06-05 00:17
Free music download. http/Mp3plus.eu