Kaip atrodyti švytinčiai ir patraukliai vasarą?

Vasara - saulės, šilumos, atostogų ir vis trumpėjančių suknelių metas, kuomet norisi atrodyti dar patraukliau bei žaviau. Tiesa, vasarą oda susiduria su gausybe iššūkių - svilinančia saule, sūriu jūros vandeniu ir įkaitusio miesto dulkėmis, tad ypatinga priežiūra tiesiog būtina!

Oda yra didžiausias žmogaus organas, kuris atlieka daugybę svarbių funkcijų - ji apsaugo nuo mechaninio, fizinio ir cheminio aplinkos poveikio, padeda reguliuoti kūno temperatūrą, šalina toksines medžiagas, tad, norint užtikrinti odos sveikatą, jai reikia skirti pakankamai dėmesio.

Odos valymas ir drėkinimas vasarą - būtinybė

Vasarą odą svarbu ne tik drėkinti, kartais ją nušveisti bei palepinti maitinančiomis kaukėmis, bet ir kiekvieną dieną kruopščiai ją valyti.

Dėmesingai nuvalyta veido oda lengviau kvėpuoja, prisisotina deguonimi, regeneruojasi. Dienines ir naktines veido odos priežiūros priemones tepant ant nuvalytos odos, jų efektyvumas gerokai padidėja. Išbandykite Eucerin® DermatoCLEAN veido valymo priemones, kurių sudėtyje esantis naujoviškas gamtinės kilmės veikliųjų medžiagų derinys ne tik puikiai pašalina makiažą, bet ir padeda išlaikyti natūralią odos drėgmės pusiausvyrą.


Leiskite odai pailsėti nuo makiažo priemonių, karštomis dienomis geriau rinkitės lengvos tekstūros, atspalvį suteikiantį veido kremą, pavyzdžiui Eucerin® Hyaluron-Filler CC. Kremo sudėtyje esanti hialurono rūgštis gausiai sudrėkins odą, o spalvos mikropigmentai akimirksniu suteiks jai tolygų atspalvį. Kreme esantys SPF 15 ir UVA filtrai yra nepakeičiami vasarą – jie apsaugos odą nuo žalingų saulės spindulių, kurie ne tik blogina odos būklę, bet ir skatina priešlaikinį senėjimą.

Apsaugos nuo saulės priemonės – neatsiejama vasaros dalis

Visais metų laikais, o ypač vasarą, kuomet susiruošiame atostogauti egzotiškuose kraštuose, stengiamės įrusti ne vieną valandą praleisdami paplūdimyje ar lenkiame apnuogintą nugarą dirbdami lauko darbus, privalu nepamiršti kremo su apsauga nuo žalingų ultravioletinių saulės spindulių. Net ir naudojant apsauginį kremą, saulės reikėtų vengti nuo 10 iki 14 valandos, jos atokaitoje nebūti ilgiau 30 minučių, o apsaugos nuo saulės priemonėmis teptis likus bent 15 minučių iki išeinant į lauką.

Jautri ir kiek plonesnė, ypač veido oda „reikalauja“ išskirtinio dėmesio, tad efektyviai drėkinantis, ir apsaugos nuo saulės filtrus turintis kremas turėtų tapti įprasta grožio ritualo dalimi. Kasdienai pakanka odos priežiūros priemonių, turinčių SPF 15 ir UVA filtrus, tačiau išsiruošus degintis odai reikalinga kur kas stipresnė apsauga. Ilsintis paplūdimyje jums pravers Eucerin® veido fluidas nuo saulės ir senėjimo SPF 30. Ši priemonė ne tik veiksmingai apsaugo nuo žalingų UV spindulių, bet ir efektyviai drėkina bei jaunina odą dėl sudėtyje esančios hialurono rūgšties.

Nepamirškite, kad ypač jautriai ir lengvai pažeidžiamai vaikų odai reikalinga ypatinga apsauga – mažylių odą tepkite apsaugos nuo saulės priemonėmis su itin aukštu SPF filtru, ribokite vaikučių buvimą saulės atokaitoje, uždėkite jiems skrybėlę ar skarelę. Kūdikius derėtų aprengti marškinėliais, pridengti galvytę ir vengti tiesioginių saulės spindulių. Kūdikiams puikiai tiks Eucerin® Kid purškiamas losjonas nuo saulės SPF 50+ (nuo 6 mėnesių) ir  Eucerin® Kids mikropigmentinis losjonas nuo saulės SPF 30 (nuo 3 mėnesių).

Svarbu nepamiršti apsaugos nuo saulės priemonėmis teptis pakartotinai, ypač išsimaudžius, nusišluosčius rankšluosčiu ar suprakaitavus.

» Rašyti komentarą