„Cleanic Professional“ diskeliai - sveikesnis odos šveitimas

Netinkama mityba, greitas miesto ritmas, užterštumas, nuovargis - tai pagrindinai mūsų veido odos grožio priešai. Neskubėkime naudoti abejotinos sudėties veido šveitimo ir valymo priemonių - į pagalbą skuba „Cleanic Professional“ diskeliai šveitimui.  

Dažna moteris veido odos netobulumus įpranta slėpti po makiažo sluoksniu, kuris dar labiau užkemša poras ir taip skatina spuogų bei inkštirų atsiradimą. Norėdamos skaistesnės ir lygesnės odos pasitelkiame valymą ir šveitimą įvairiausiomis, daugybę cheminių medžiagų turinčiomis, stipriai koncentruotomis priemonėmis. Siūlome išbandyti sveikesnį būdą ir naudoti „Cleanic Professional“ diskelius šveitimui.


Specialus diskelio paviršius, padengtas mėlynomis mikrogranulėmis, leidžia labai greitai, patogiai ir sveikai atlikti odos šveitimą. Mikrogranulės ant diskelio valo odą, šalina negyvas odos ląsteles ir stimuliuoja mikrocirkuliaciją. Nuvalyta oda tampa skaistesnė ir lygesnė, įgauna sveiko švytėjimo

„Cleanic Professional“ diskelius pakanka sudrėkinti paprasčiausiu vandeniu, agurkų sultimis ar žaliąja arbata! Galite naudoti ir įprastus veido prausiklius ar tonikus - juose esančių medžiagų koncentracija ženkliai mažesnė nei esančių šveitikliuose ar veido kaukėse, tačiau juos naudodami kartu su „Cleanic Professional“ diskeliais šveitimui pasieksite puikių rezultatų!

„Cleanic Professional“ diskeliais odą pakanka šveisti vos 2-3 kartus per savaitę, tad galėsite ne tik mėgautis gaivia ir jaunatviškai atrodančia oda jai nekenkiant, bet ir sutaupysite laiko bei pinigų.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Jolanta
2013-07-28 22:19
bandziusi ir tikrai nenusivylusi