Ozonas moko mylėti kraujagysles

Išmokau mylėti savo kraujagysles
• Kraujagyslių ir širdies ligomis serga kas ketvirtas suaugęs planetos gyventojas.
• Kraujagyslės pamažu praranda elastingumą, jose susidaro kenksmingi cholesterolio junginiai jau nuo 25 metų amžiaus.
• Širdies ir kraujagyslių ligos - dažniausia gyventojų mirties priežastis.
• Šios ligos labai pablogina gyvenimo kokybę, aktyvumą, išvaizdą.

„Mano diagnozė - širdies liga ir  kraujagyslių aterosklerozė, - pasakoja vilnietė verslininkė Judita S. - Ji manęs nenustebino: toks sutrikimas būdingas mūsų giminei. Nejudrus gyvenimo būdas, cholesterolis, stresai… Mano vyresniam broliui pernai net operavo užsikimšusias kraujagysles. Operacija skausminga, gydymas ilgas ir brangus, bet kraujagyslių kalkėjimas tęsėsi ir, atrodo, teks chirurginiu būdu „valyti” ir jo dešinę koją. Šito sau jokiu būdu nelinkėjau! Todėl pradėjau domėtis (internete ir per pažįstamus), ar įmanoma sustabdyti trombų ir cholesterolio plokštelių atsiradimą kraujagyslėse. Ir suradau.  Viską apsvarsčiusi (esu kritiška, reklamos siūlomomis „panacėjomis” per daug nepasitikiu) pasirinkau, mano požiūriu, perspektyviausią metodą. Tai ozonoterapija.”


Gaiva kraujo indams
„Girdėjau ir žinau atvejų, kai ozonas ne tik sustiprino kraujagysles ir padėjo organizmui „ištirpdyti” cholesterolio plokšteles, bet ir pagerino bendrą organizmo būklę, sveikatą, savijautą, net išvaizdą. Mano vienam pažįstamam, atlikusiam gydymosi ozonu kursą, sustiprėjo kraujagyslių sienelių elastingumas, išnyko trombai bei trombeliai, ir kartu - nelaukta ozono dovana? - jis liovėsi plikti ir pamiršo, kas yra daug mėnesių jį kamavę  lėtinis nuovargis bei nemiga. Nebūčiau moteris, bet… gera išvaizda bei savijauta man yra ir gero gydymo rodiklis.

O iš patikimų medicinos šaltinių sužinojau, kad:
vad. „gyvybės elementas” ozonas (O3) skatina deguonies, reikalingo visoms sveikatos funkcijoms, išsiskyrimą;  ypač stiprina ir normalizuoja kraujagyslių ir širdies būklę, žinoma daugybė atvejų, kai ozonas profilaktiškai apsaugojo nuo chirurginio įsikišimo; jis didina atsparumą neigiamiems faktoriams; naikina patologinius mikroorganizmus, toksinus, gydo žaizdas;  pagerina daugelio ligonių gyvenimo kokybę (pvz., sergant tokiomis ligomis kaip diabetas, psoriazė, virškinimo trakto, širdies ir kraujagyslių ir kt.), užkerta kelią galimoms ligoms; ozonas padeda gydyti tam tikras nevaisingumo rūšis ar lytinės sveikatos sutrikimus;  geriausiose Europos klinikose kaip stipri pagalbinė priemonė naudojama ozonoterapija, o EU ir JAV gyventojai, besirūpinantys savo fizine, nervine, psichine sveikata ir jos profilaktika, reguliariai atlieka ozonoterapijos procedūras. Ir dar - daugelis pasaulio sporto, meno ir verslo įžymybių sistemingai naudoja tokias procedūras, kad jų širdis, kraujagyslės, savijauta ir išvaizda būtų nepriekaištingos būklės! Medikai vadina ozoną „gyvybės gaiva kraujo indams”.

Sveika ir gaivi
Savo būseną po ozonoterapijos pavadinčiau „sveika ir gaivi”. Jau po kelių procedūrų išnyko fiziškai juntami aterosklerozės ir širdies nepakankamumo simptomai - sunkumas ir skausmai kojose, dusulys, nuovargis, kraujospūdžio šokčiojimai, odos pablyškimas ir nelygumai, galvos skausmas. Pasijutau energinga ir darbinga - kaip jaunystėje! Poliklinikoje nuskanavus anksčiau tokias „blogas” mano kraujagysles, gydytojas turėjo pripažinti, kad jų būklė labai pagerėjo. Širdies  - taip pat. „Žinant jūsų šeimos paveldą, tai man netikėta, - pripažino jis. - Nyksta net celiulito požymiai. Gal laikotės ypatingos dietos?”. Ne, ypatingų dietų nesilaikau.  Paprasčiausiai - laiku pradėjau ozonoterapiją! Ir tą kursą mano brangioms kraujagyslėms stengsiuosi profilaktiškai vis pakartoti. Taip nutarė sau padėti ir anksčiau skeptiškai nusiteikęs mano brolis. Nes ozonas tikrai išmoko mus mylėti savo kraujagysles.

Registracija ozonoterapijai sveikatai: http://www.ozonoterapija.lt/sveikatai.php

» Rašyti komentarą
» Komentarai
vitalija
2013-05-16 18:37
aš pabandžiau ozoną ir labai blogai jaučiausi.Šokinėjo spaudimas visą savaitę, skaudėjo galvą ir buvau kaip trenkta.Daugiau nėjau.