Šis žaislas, esantis beveik kiekvienuose namuose, iš tikrųjų gali apakinti!

Mada pirkti lazeriukus jau praėjo – retai kada pamatysi su jais žaidžiančius vaikus. Tačiau šios pavojingos smulkmenos vis dar voliojasi daugelio nieko bloga neįtariančių tėvų namuose. Atrodytų, kam jaudintis – jeigu būtų pavojinga, niekas jomis neprekiautų. O juk vis dar prekiauja...

Bėda ta, iš Kinijos atvežti lazeriai neatitinka jokių normų, ir labai dažnai genda, todėl žaisti su jais negalima!
 
Štai vieno 14 metų berniuko istorija: jis tiesiog norėjo patikrinti, kas bus, jeigu pašvies lazeriu sau į akis kelias sekundes.
 
Eksperimento rezultatai: to laiko užteko, kas jis apaktų 75%. Dabar jam teks nešioti akinius visą likusį gyvenimą.


Lazeris pažeidė akies tinklainę. Iš pradžių vaikas nejautė jokio skausmo. Tėvai kreipėsi į gydytojus tik tada, kai sūnus ėmė skųstis blogu regėjimu.
 
Medikai išsiaiškino, kad vaikas pažeidė akies makulą. Sugrąžinti regėjimo be mikrochirurgų pagalbos neįmanoma.
 
Tai reiškia, kad berniukas lėčiau skaitys, blogiau mokysis, o ateityje greičiausiai niekada negalės vairuoti automobilio.
 
Nesvarbu, ką sako pardavėjai – tokie niekučiai genda labai dažnai. Bet kokie lazerio spindulio nukrypimai nuo normos gali labai rimtai pakenkti regėjimui!

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Vytas
2016-03-07 10:07
Kiniskas sudas kenkia ne tik waikam
mama
2016-03-05 09:36
protingi tokių daiktų namuose neturi
Manipuliatorius
2016-03-05 03:39
Aisku ir taip viskas. Kai visada tokie portalai kuria tokias temas. Pilnai jas isanalizavus, galima pamatyti, jog si vaiko nuotrauka yra daryta kelias desimtis atgal, kaip buvo sukurti lazieriai. Ir is vis, tai tiesiog kokios problemos su akimis, o ne del lazeriu. Jus busit kvaili, jeigu kiekviena diena tokiais dalykais patikesite. Cia tiesiog smegenu plovimas.
remis
2016-03-03 17:22
Arta I zalgiri reik prikabint kitam sezonui
limpopo
2016-02-21 10:37
Ne dėl gedimo apako. Aplamai bet kokio lazerio svietimas i akis nieko gero nezada. Reiktu tai paaiskinti vaikam pries duodant toki daikciuka.