Siūlome jums „kodą“, padėsiantį iššifruoti organizmo siunčiamus signalus ir išsaugoti sveikatą.
Pakitusi akių obuolių spalva, mėlynės ir tamsūs ratilai po akimis
Jeigu akių obuoliai paraudonavo – pasimatuokite kraujospūdį (greičiausiai jis bus padidėjęs). Geltonumas reiškia, kad sutriko kepenų funkcija.
Mėlynės ir tamsūs ratilai po akimis dažniausiai reiškia neišsimiegojimą ir nuovargį, tačiau gydytojai vis tiek rekomenduoja išsitirti širdį. Kartais šie simptomai reiškia širdies patologijas.
Jeigu gydytojai ligų neranda, su mėlynėmis ir maišeliais po akimis galima kovoti patiems. Pati geriausia ir efektyviausia priemonė yra... tepalai nuo hemorojaus. Tiesa, kosmetologai nerekomenduoja šia gudrybe naudotis labai dažnai, kadangi tepalas stipriai sutraukia kraujagysles: nors maišeliai išnyksta akimirksniu, nukenčia švelni paakių oda.
Dar vienas kovos būdas – masažas. Kas rytą po 5 minutes sukamaisiais judesiais ir šiek tiek spausdami pamasažuokite paakius bevardžiu pirštu. Svarbiausia taisyklė – neskubėkite! Limfa teka lėtai, todėl iš greitų judesių naudos nebus.
Spuogai ir inkštirai ant veido
Mūsų oda – kaip užrašų knygutė, kurioje galima perskaityti apie vidaus organų būklę. Jeigu jie nesusitvarko su savo pareigomis, jūs būtinai rasite raštelį – odą išbers spuogais. Įdomu tai, kad kiekvienas organas šioje „knygutėje“ turi savo puslapį, t.y. spuogai iškyla skirtingose kūno vietose.
Pavyzdžiui: jeigu plaučiuose prisikaupė gleivių ir skysčių, smulkūs raudoni spuogeliai išbers skruostus.
Ką daryti: pasigaminkite mišinį iš 0,5 stiklinės smulkintų alavijų lapų, 0,5 stiklinės smulkintų šviežių citrinų žievelių ir 2 stiklinių medaus. Laikyti reikia 1 savaitę, vartoti po 3 valgomuosius šaukštus prieš kiekvieną valgymą ne trumpiau kaip 40 dienų, tada padaryti 10 dienų pertrauką ir pakartoti gydymo kursą.
Gydymo metu kaip galima mažiau vartokite pieno produktų, sočiųjų riebalų ir cukraus. Jeigu gi ant skruostų atsiranda ne raudoni spuogeliai, o „pūlinukai“ su baltomis viršūnėlėmis, tai reiškia, kad streikuoja jūsų žarnynas. Šiuo atveju minėtasis kokteilis taip pat padeda gerai.
Jeigu nuolat raudonais spuogais išberia smilkinius, greičiausiai yra problemų su kasa ir tulžis pūsle.
Ką daryti: valyti kepenis ir tulžies pūslę (tiesa, labai patartina ir tiems, kurių oda atrodo švari ir nekelia problemų). Į vieną stiklinę įpilkite alyvuogių ar bet kurio kito augalinio aliejaus, į kitą išspauskite citrinos sulčių. Reikia išgerti 2-3 šaukštus aliejaus, užsigerti tokiu pat kiekiu citrinos sulčių, po 15 minučių pakartoti. Kartoti tol, kol abi stiklinės liks tuščios. Tada pridėkite karštą šildyklę kepenų srityje, atsigulkite ant dešiniojo šono ir prispauskite kelius prie pilvo.
Kai prireiks į tualetą, šildyklė bus nebereikalinga. Na, o ten jau viską pamatysite savo akimis.
Bet kokie bėrimai ant kaktos ir plaukuotosios galvos dalies – signalas iš skrandžio. Jums šiuo atveju patartina daryti iškrovos dienas.
Pasirinkite produktą, kuris jums patinka labiausiai: tai gali būti kefyras, sultys, grikiai, ryžiai, agurkai arba bet kokie vaisiai. Valgykite pasirinktus produktus visą dieną (vieną kartą per savaitę). Jūsų skrandis bus jums dėkingas!
Raudoni spuogai ant smakro ir apatinio žandikaulio išduoda lytinių hormonų disbalansą arba šlapimo ir lytinės sistemos uždegimus bei infekcijas.
Šias problemas gali išspręsti tik gydytojas, tačiau dar iki apsilankymo pas jį vertėtų atsisakyti karštos vonios ir pirties. Šiltos procedūros gali dar labiau pabloginti padėtį.
Spuogai ir inkštirai ant nugaros
Stambūs raudoni spuogai ant menčių ir nugaros, einantys išilgai stuburo, išduoda jo problemas, o jeigu spuogai eina išilgai šonkaulių – tai gali būti pirmasis raumenų neuralgijos simptomas.
Ką daryti: išsitieskite! Dėl netaisyklingos laikysenos sumažėja tarpai tarp stuburo slankstelių, ir šie ima spausti nervų galūnėles. Sutrinka kraujo apytaka ir rezultatas matyti ant odos.
Masažai, stuburo tempimo pratimai, plaukiojimas ne tik padės išspręsti nugaros odos problemas, bet ir pridės 2-3 cm ūgio.
Patinimai
Ryte sunku užsimauti žiedą, o kojos netelpa į pranešiotą avalynę? Gali būti, kad vakare prisivalgėte sūraus maisto, angliavandenių, konservuotų ir rūkytų produktų, vartojote alkoholį. Visi jie sulaiko organizme vandenį, tačiau problema gali slypėti ir giliau.
Esant inkstų nepakankamumui, rytais pabrinkęs būna veidas, tačiau vakarop pabrinkimas praeina. Oda atrodo blyški, sudribusi, o paspaudus įspaudimo žymės išlieka ilgai.
Jeigu kalta širdis, patinimų atsiranda baigiantis dienai. Pabrinksta pilvas, strėnos, lytiniai organai. Tokie pacientai skundžiasi dusuliu, mėlstančiomis lūpomis, rankų ir kojų pirštais, išsipūtusiomis kaklo venomis.
Jeigu kaltos kepenys – išbrinkta pilvas, pabrinkimo vietoje matyti kraujagyslių „žvaigždutės“, jaučiams niežulys, oda atrodo gelsva. Šiuo atveju reikėtų pasidaryti šlapimą varančio antpilo.
Jeigu patinusi vieta paraudo ir niežti – tai jau alerginė reakcija, ir antpilas čia jau nepadės. Laukti, kol viskas praeis savaime, nerekomenduojama – geriau nerizikuoti ir vartoti preparatus nuo alergijos.
Būkite sveiki!