5 patarimai, kaip greitai ir lengvai netekti juosmens srityje esančių riebalų

@ Shutterstock

Noras atsikratyti pilvo riebalų yra vienas dažniausių sportą ir dietą paskatinančių veiksnių. Pertekliniai pilvo riebalai yra ypač kenksmingi sveikatai: jie susiję su 2 tipo diabetu atsiradimu ir širdies ligomis. Dėl šios priežasties prarasti juosmens srities riebalai gali turėti reikšmingos naudos jūsų sveikatai ir gerovei. Vyrai, kurių liemuo viršija 102 cm, ir moterys, kurių liemuo viršija 88 cm, laikomi turintys pilvo nutukimą ir rizikuoja susirgti minėtomis ligomis. Tam tikros svorio metimo strategijos gali padėti atsikratyti riebalų pilvo srityje greičiau ir labiau nei kitose kūno vietose.

 

Tiems, kas nemėgsta itin daug sportuoti ir lieti prakaitą sporto salėje, šie būdai leis gan maloniai, lengvai ir greitai atsikratyti dalies pilvo srityje susikaupusių riebalų:

 

 1. Sumažinkite suvartojamo cukraus kiekį. Atsisakykite sulčių gėrimų, limonadų, saldainių, alkoholio, ir visų kitų niekuo nenaudingų sveikatai maisto produktų, kuriuose gausu cukraus.

   
 2. Daugiau vaikščiokite. Nebūtina pradėti bėgioti, galima ir eiti pasivaikščioti spartesniu žingsniu kasdien bent po 1 valandą ir jau deginsite pilvo riebalus.

   
 3. Daugiau mąstykite pozityviai. Pilvo riebalai neretai kaupiasi dėl to, kad žmogus yra pratęs savo nusivylimą ir stresą „suvalgyti“, t. y. užkandžiauti vakarais po sunkios darbo dienos. Keiskite mąstymą į pozityvesnį, mažiau save kritikuokite ir rinkitės sau naudingesnius ir sveikesnius iškrovos būdus, kaip: rašymą, pokalbį su draugais, pasibuvimą gamtoje, augintinio paglostymą.

   
 4. Kokybiškai išsimiegokite. Tyrimas, kuriame dalyvavo 70 000 asmenų, parodė, kad tie, kurie nuolat miega mažiau nei penkias valandas per parą, gali priaugti 13 ar daugiau kilogramų per mėnesį.

   
 5. Juokitės. Intensyviai juokdamiesi valandą, galite sudeginti tiek kalorijų, kiek 30 minučių kilnodami svorius, nustatė mokslininkai. Juokas suteikia kūnui „mini aerobikos treniruotę“. Jis verčia širdį plakti greičiau, dėl ko sparčiau vyksta medžiagų apykaita.
» Rašyti komentarą