Ką gerti dirbantiems kompiuteriu?

Amerikos mokslininkai padarė išvadą, kad arbata su medumi – ne tik vaistas nuo peršalimo, bet ir gera priemonė, padedanti apsaugoti akis nuo žalingo kompiuterio poveikio.

Tiems, kurie kasdien praleidžia prie kompiuterio daug valandų, puikiai pažįstamas akių nuovargis ir įtampa. Kad jas apsaugotumėte, medikai rekomenduoja kasdien gerti arbatą su medumi.

Kaip jau tikriausiai žinote, po kiekvienos darbo valandos reikėtų pailsinti akis ir padaryti pertraukėlę – jos tikrai užteks, kad spėtumėte užsiplikinti ir išgerti arbatos. Saldinti ją geriausia liepų arba barkūnų medumi.


Liepų medus naudojamas sergant nervų ir širdies bei kraujagyslių sistemos ligomis. Jis gerina medžiagų apykaitą, padeda kovoti su stresu ir nemiga.

Barkūnų medus gerai padeda nuo galvos skausmo, nemigos, peršalimo, kvėpavimo organų ir širdies ligų, gerina kraujo cirkuliaciją, normalizuoja kraujospūdį.

Žinoma, kaip ir visur, svarbu saikas. Piktnaudžiauti šiuo gydomuoju gėrimu negalima. Dienos norma – ne daugiau kaip 3 puodeliai.

» Rašyti komentarą