Geros nuotaikos ir pozityvių emocijų užtaisas gėlėse

 

Greitas modernaus gyvenimo ritmas palieka vos vieną kitą minutė poilsiui ir laisvalaikiui. Streso patiriame daug, o jo padarinių atsikratyti beveik neįmanoma. 
 
Moksliniai tyrimai parodė, kad sveikatai gerinti galima pasitelkti ir gėles. Tinkamai parinktos jos ne tik puošia namus ir pietų stalą ar sukuria romantišką atmosferą terasoje. Gėlės taip pat skatina teigiamas emocijas, suteikia pasitenkinimo gyvenimu jausmą ir stiprina tarpusavio ryšius. Liūdną akimirką gautos gėlės pradžiugina, parodo dėmesį, o kenčiantiems nuo nerimo ar depresijos net grąžina gyvenimo džiaugsmą. Be atitinkamų žiedų nebeįsivaizduojame ir daugelio švenčių – gimtadienių, Valentino ar Motinos dienos. 
 
O ir iš tiesų – ką daryti tam vyrui, kuriam egzistuoja tik dviejų rūšių gėles: kaktusai ir tos kitos? Juk yra daug svarbesnių dalykų (futbolo varžybų rezultatai, kompiuterio charakteristikos, dyzelinio variklio sandara), kuriuos ir atsiminti lengviau nei tai, kad rožės – tai svarbiausia meilės išraiška, frezijos reiškia nekaltumą ir draugystę, orchidėja simbolizuoja grožį, kalijos tyrumą ir prisikėlimą… O kas bus, jei dar išrinksi ne tą ar ne tokios spalvos? Čia kiekvienam gali pagelbėti Fiori. 
 
Fiori itališkai reiškia gėlės. 2012 metais įkurta elektroninė gėlių parduotuvė www.Fiori.lt gimė iš meilės gėlėms ir gyvenimui. Tai ir dalina aplinkiniams. Gėlės, kurias siūlo šios įmonės floristai, patenkina įnoringiausių klientų poreikius, nes čia galima užsisakyti kiekvieną sezoną paklausiausių gėlių. Šviežios skintos gėlės ir stilingos jų puokštės ruošiamos ypač kruopščios ir profesionalios komandos. 
 
Nebeteks klampoti per sniegą ir lietų, o paskui tempti namo jau “pavargusią” nuo kelionės tulpę - internetas tapo puikiai ir lengvai prieinama priemone jų užsakyti ir išsiųsti į namus ar biurą. 
 
Fiori.lt unikali tuo, kad vysto tik internetinę gėlių prekybą bei pristatymą, todėl puokštės visada šviežios ir operatyviai pristatomos norimu adresu: užtenka jas užsakyti ir per parą gėlės atsidurs pas kolegą biure ant stalo ar namuose pas mylimąją. 
 
Be to, reikės ir mamą nustebinti Motinos Dienos proga. Kodėl nepadovanojus jai sodinukų, kurie gausiai žiedais primins apie vaikus ir jų rūpestį, net ir šiems išvykus? Nereikės net automobilio apkrauti vazonais ir paversti mini šiltnamiu – sodinukai gali būti atvežti į bet kurį Lietuvos kampelį. 
 
Išsirinkite gėles (o jei reikia, klauskite – patarsime) ir siųskite jas mylimiems žmonėms. Pamatysite, kiek nedaug pastangų gali atnešti daug džiaugsmo. O ir užtruksite tik keletą akimirkų – internetu viskas įmanoma. 
 
www.fiori.lt
» Rašyti komentarą