Dešimtmetė mama pribloškė pasaulį

Dešimties metų amžiaus kolumbietė pribloškė visą pasaulį žinia apie tai, kad ji tapo mama. Gydytojai tikina, kad vaikas gimė sveikas ir šiuo metu sveria apie du su puse kilogramo. Kaip teigiama ataskaitose, naujai iškepta mamytė kreipėsi į ligoninę dėl prasidėjusio kraujavimo ir aštraus skausmo, tačiau gimdymas buvo sėkmingas: tiek mama, tiek jos atžala jaučiasi gerai. Paaiškėjo, kad iki to momento ji nė karto nėra kreipusis pagalbos į ginekologijos centrą.


Ir vaiko, ir mamos vardai laikomi paslaptyje. Iki šiol išlieka neaišku, kaip dešimties metų vaikas galėjo pastoti. Yra žinių, kad mergaitė kilusi iš genties, kuriai kai kuriais atvejais Kolumbijos įstatymai negalioja. Ekspertų teigimu, toks ankstyvas nėštumas ir gimdymas šioje gentyje nėra vienintelis. Ligoninės, kurioje guli jaunoji mama su vaiku, direktorė atskleidė, kad jai teko su panašiomis problemomis susidurti jau ne vieną kartą.

Pasaulis piktinasi: kas per laikai ir tvarka, jeigu vaikai, kurie dar turėtų žaisti su lėlėmis ir kitais žaislais, patys prisidaro vaikų? Jauni žmonės, nespėję pažinti pasaulio, patiria traumą, kuri lydi juos visą gyvenimą: vaikų psichika pažeidžiama, neretos sveikatos problemos ir kiti negatyvūs aspektai.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
leagau of legends
2012-06-13 13:48
As girdziu si daikta ne pirma karta tai cia nera kuom stebetis

www.wwwwww.com
2012-06-03 12:06
netikiu. to negali buti.. bet jeigu toje gentyje visi daro hhhhm. ir tai yra normalu, kad tai daro desimtmete na tai nera ko stebetis...
tomas
2012-05-31 21:53
nu bl truksta zodziu kur ritames
samanta
2012-05-31 15:32
ziauru man paciai 10 truksta zodziu
Gabija
2012-05-30 17:50
oho... man pačiai dešimt, jei man tektų šitokia našta.. oho..