Jaunesnės kartos žmonėms tikrai tekę girdėti senelių ar prosenelių pasakojimus apie dideles šeimas – statistinė šeima Lietuvoje turi 1 – 2 vaikus ir šie skaičiai sparčiai mažėja, tačiau grįžę į praeitį bent jau 50 metų nė kiek nenustebtume matydami šeimas, kuriose auga 5 – 10 vaikų.
Žinoma, šeimų mažėjimas, visų pirma, susijęs su pakitusiu gyvenimu būdu, kultūra, vėlesniu šeimos planavimo bei vaikų gimdymo amžiumi, tačiau, pažvelgus į statistinius duomenis, būtų nesunku suvokti, jog šiandien, net ir norėdami, sunkiai galėtume susilaukti tokio didžiulio atžalų skaičiaus.
Remiantis pastaraisiais metais atliktais tyrimais su nevaisingumu susiduria 10% porų. Vaisingumo problemų turinčia pora laikomi tie žmonės, kurie per metus norėdami negali susilaukti vaiko. Įrodyta, kad net 40% tą lemia vyro vaisingumo problemos.
Vyrų vaisingumą, visų pirma, lemia įgimtos priežastys – netinkamai susiformavę lytinai organai ar jų sistemos, įgimti hormoninių liaukų pakitimai, tačiau, vertinant procentaliai, su šiomis bėdomis susiduria nedidelė vyrų dalis. Likusieji - tam tikromis lytinėmis ligomis persirgę, susidūrę su kenksmingomis darbo ar gyvenimo sąlygomis vyrai, tačiau didžiausią vaisingumo problemų turinčių vyrų procentą sudaro žalingų įpročių turintieji, netinkamai besimaitinantieji, nuolat stresą, miego trūkumą ir nuovargį patiriantieji.
Pagrindinė taisyklė yra gyventi sveikiau – nerūkyti, nevartoti narkotikų ir alkoholio, stengtis patirti mažiau streso ir tinkamai pakoreguoti mitybą bei gyvenimo stilių, plačiąja prasme. Žinoma, dalį šių sąlygų įvykdyti būtų sudėtinga – retam, norinčiam tinkamai šeimą aprūpinti vyrui, pavyktų dirbti mažiau, miegoti daugiau ir visuomet sveikai maitintis.
Nevaisingumo problemų turintys vyrai turėtų atsisukti į gamtą ir pagalbos ieškoti ten – juk nė nereikia papildomai sakyti, kad nenatūralių cheminių medžiagų ar chirurginės intervencijos reikėtų vengti, o šiems žingsniams ryžtis tik tuomet, kai natūralios priemonės nebepadeda.
Gamta vyrams subalansavo ne itin dailų, smulkiais, neišvaizdžiais gelsvais žiedeliais nubarstytą augalą – gulsčiąją ragužę, augantį subtropikuose, kur jo potenciją gerinančios savybės žinomos jau seniai. Kolonizacijos metu augalo teigiamas savybes pastebėjo ir europiečiai, tad gulsčioji ragužė netruko išplisti ir Vidurio Europos oranžerijose. Gulsčiosios ragužės veikimo principas sudėtingas, tačiau rezultatas akivaizdus – vartojant šio augalo ekstraktą ar preparatus su juo sureguliuojamas testosterono kiekis kraujyje. Testosteronas, dar žinomas tiesiog vyriškojo hormono vardu, savo ruožtu, palaiko spermatogenezę – didėja spermos kiekis bei kokybė, spermatozoidų koncentracija auga, jie judresni.
Gulsčiojoje ragužėje esančios medžiagos vaisingumo problemas sprendžia iš pagrindų – sustiprėja lytinis potraukis, palaikoma normali erekcija bei spermos kokybės pagerėjimas. Tradicinis vartojimas, antpilai ar arbata, lytinę funkciją pagerina nežymiai, kadangi džiovinant žaliavą ar ją plikant karštu vandeniu, užpilant alkoholiu veikliųjų medžiagų kiekiai sumažėja iki 50%, tad geriausias sprendimas – preparatai su gulsčiosios ragužės ekstraktu. Vertėtų išbandyti maisto papildą „Permen“ - tai visiškai saugus, alergijos nesukeliantis preparatas prie kurio nėra priprantama. „Permen“ esantis gulsčiosios ragužės ekstraktas, hormonų statybinė medžiaga L – argininas, energijos suteikiantis ir lytinį potraukį palaikantis ženšenis šį maisto papildą paverčia puikia pagalbine priemone kiekvienam, savo sveikata besirūpinančiam ir vaikų susilaukti norinčiam, vyrui.
Daugiau informacijos: www.permen.lt
2012-11-25 13:26