Štai, kur kreiptis pastebėjus vaiko raidos sutrikimus: tai žino ne visi

Partnerio turinys
Šis turinys inicijuotas projekto partnerio

Kai gimsta vaikas – kartu gimsta ir mama. Girdėta frazė, tiesa? Tačiau po ja slepiasi daug daugiau istorijos – mamai daug daugiau nežinomybės, daug daugiau baimių ir didžiausias noras viską padaryti, kad vaikas augtų sveikas ir laimingas.

 

Dažnai tėvai susidūrę su vaiko sveikatos sutrikimais nežino kur tiksliai kreiptis ar ką daryti. Ar mano vaikas taisyklingai vaikšto? Ar tinkamai vystosi? Ar jį kamuojantys skauduliai ir yra augimo skausmai? Kur kreiptis, norint gauti kompensacijas už priemones, esant sutrikimams? Daug skirtingų klausimų į kuriuos gali atsakyti vienas specialistas – fizinės medicinos reabilitacijos gydytojas!

 

Vaiko raidos klinika ramina – mes galime Jums padėti!

 

Nuo šiol Vaiko raidos klinikoje galite registruotis ir fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultacijai. Deja, bet mokamos konsultacijos metu gydytoja negali išduoti siuntimo medicininei reabilitacijai, tyrimams ar kitų specialistų konsultacijoms Valstybinės ligonių kasos lėšomis. Bet gydytoja atliks vaiko būklės įvertinimą, sudarys konkretų galimos pagalbos planą ir reabilitacijos programą šiais atvejais:

 

  • Įtariant kūdikio raidos (vystymosi) problemas (iki 1 metų);
  • Stebint eisenos ir laikysenos pakitimus (vaikščiojimas ant pirštų, plokščiapėdystė, šleivapėdystė, netaisyklinga laikysena ir kt.);
  • Kenčiant "augimo skausmus" (dažni kojų raumenų, sąnarių skausmai), ar kitas lėtinio skausmo būkles;
  • Sveikstant po traumos ar operacijos;
  • Esant jutimų, judėjimo ir kitiems sutrikimams - dėl kompensacijų priemonių skyrimo ir kompensavimo Techninės pagalbos neįgaliesiems centre (TPNC);
  • Esant reabilitacijos poreikiui, bet pasimetus informacijos šaltiniuose "kur", "kada" ir "kaip dažnai" galima kreiptis ir gauti pagalbą.

 

Jei nežinote ar kreiptis į šeimos gydytoją, kineziterapeutą ar į vaikų ortopedą - dažniausiai atsakymus į Jums rūpimus klausimus galima atrasti pas gerą reabilitacijos gydytoją. Vaiko raidos klinikoje fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultacijai siuntimas nereikalingas. Jūsų patogumui - yra galimybė turėti ir nuotolinę konsultaciją. Kilus klausimams maloniai kviečiame kreiptis el. paštu: [email protected].

 

Kviečiame registruotis telefonu: +370 685 40912.

» Rašyti komentarą