Siūlo išbandyti specialią terapiją raidos sutrikimų turintiems vaikams: poveikis stulbina

Partnerio turinys
Šis turinys inicijuotas projekto partnerio

Nerimą kelia vaiko kalba? Galbūt ji vėluoja, gal vaikutis kalba ženkliai mažiau už bendraamžius, o gal rudenį teks keliauti į darželį ar net mokyklą ir norite būti tam jau pasiruošę?

 

Puikiai suprantame, ką patiria šeimos, kurios susiduria su vaiko raidos iššūkiais, todėl turime Jums pasiūlymą: galimybė išbandyti efektingąją kalbos neurosensorinę stimuliaciją Kaune už mažesnę kainą!

 

Tik iki liepos 31 dienos šios terapijos kaina bus 300 eur., vietoje 400 eur., Vaiko raidos klinikoje Kaune.

 

Pasinaudokite ypatinga proga ir savo vaikui padovanokite bendravimo malonumą!

 

 

Vaiko raidos Klinika – prakalbina nekalbančius

 

Vaiko raidos klinika – vienintelė įstaiga visoje Lietuvoje, turinti audio neurosensorinę stimuliaciją. Nepaprastai džiaugiamės, kad Jozef Vervoort, kuris yra Atlantis instituto ir Mozart-Brain-Lab centro Belgijoje direktorius, atvyko į Vaiko raidos kliniką ir dalinosi savo daugiau nei 40 metų sukaupta patirtimi. J. Vervoort Vaiko raidos klinikai sudarė specialią programą – kalbos neurosensorinę stimuliaciją. Kas tai?

 

Neperšokęs griovio nesakyk ,,OP“! O, tiksliau, tik peršokęs griovį gebėsi pasakyti ,,OP“.

 

Vaiko raidos klinikos specialistai dažniausiai susiduria su šiais kalbos, kalbėjimo ir komunikacijos sutrikimais: įvairaus laipsnio kalbos neišsivystymu, specifine ar sulėtėjusia kalbos raida, disleksija. Didžiausi pokyčiai taikant kalbos neurosensorinę stimuliaciją yra pastebimi garsų/žodžių tarime – vaikai tiksliau ir aiškiau taria garsus, skiemenis ir žodžius. Kalbos neurosensorinė stimuliacija padeda išmokti naujų žodžių, tobulina aktyvujį žodyną bei rišliosios kalbos plėtojimą – didina žodžių kiekį sakiniuose ar skatina ilgesnį atpasakojimą. Vaikas mokosi ritmingai tarti žodžius, skaityti nepraleidžiant skiemenų žodžiuose ar valdyti balsą.

 

Kalbos neurosensorinė stimuliacija apima ne tik vaiko žodinę kalbą, bet apskritai komunikaciją. Tai reiškia, kad vaikui kalbos neurosensorika padeda tokiose srityse, kaip: rašymas, skaitymas, kalbėjimas, artikuliacija, ekspresyvioji kalba ir balso valdymas, taip pat kartu lavinami vaiko socialiniai įgūdžiai.

 

Beabejo, norint pasiekti geriausių rezultatų yra reikalingas ir tėvų įsitraukimas. Vaikui bus sunku išmokti naujų žodžių ir praplėsti žodyną, jeigu niekas su juo nekalbės ir jo nemokys. Tėvai turėtų pažindinti vaiką su aplinka, taisyklingai įvardinti matomus daiktus ir objektus, žaisti su savo vaikais įvairiausius kalbinius žaidimus, mokyti vaiką atkartoti tėvų skleidžiamus garsus, skiemenis bei žodžius.

 

Vaiko raidos klinika laukia vaikų iš visos Lietuvos ir kviečia registruotis:

 

www.vaikoraidosklinika.lt

Tel. nr.: +37069595265

El. paštas: [email protected]

» Rašyti komentarą