"Laikraštinis" manikiūras

Kiekvienos dailiosios lyties atstovės nagai yra tarytum jos vizitinė kortelė. Nusibodo nuobodus manikiūras, norite atrodyti originaliai? Tada išmėginkite „laikraštinį“ manikiūrą – jį nesunku pasidaryti namų sąlygomis, tam nereikia labai daug priemonių ar žinių.

Yra galimi du tokio manikiūro variantai – su spiritu arba tiesiog su vandeniu.

Jums reikės:

 

  • Lako pagrindo;
  • Spalvoto lako (savo nuožiūra);
  • Spirito arba šilto vandens vonelės;
  • Permatomo lako;
  • Pinceto;
  • Vatos tamponų arba ausų krapštukų;
  • Nagų lako valiklio.


Pirmiausia, ką reikia padaryti abiem atvejais – tai nuvalyti nuo nagų riebalus, kad lakas geriau laikytųsi. Padenkite juos nagų lako pagrindo ir leiskite išdžiūti, tada nulakuokite bet kokia mėgstama spalva ir taip pat palaukite, kol išdžius.

Tai buvo bendra dalis abiems tokio manikiūro variantams. Dabar pasiaiškinkime, kaip perkelti raštą.

Jeigu renkatės būdą su spiritu, iškirpkite pagal nago formą laikraščio gabaliukus. Suvilgykite spirite vatos tamponą ir prispauskite juo prie nago porai sekundžių laikraščio gabaliuką. Padenkite viršų apsauginiu permatomu laku.

Jeigu neturite spirito, teks rinktis antrąjį būdą. Laikraščio gabaliukus pamirkykite šiltame vandenyje ir uždėkite ant nagų. Ausų krapštuku, pamirkytu vandenyje, prispauskite juos. Tai turėtų trukti maždaug 45 sekundes. Tada pincetu atsargiai nuimkite laikraščio skiauteles ir užtvirtinkite gautą rezultatą permatomu laku.

Šiame video pavaizduotas antrasis tokio „laikraštinio“ manikiūro variantas.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Vanduo :D
2014-11-07 18:43
Su vandeniu nesigauna
aukse
2014-09-13 16:45
labai fainai gavosi
as
2013-01-19 12:46
pize, ne welnio nesigauna su tuo vandeniu...
Ieva
2012-10-29 14:33
Labai puikiai gavosi su spiritu, tikrai džiaugiuosi.
rima
2012-10-05 22:02
o kosmaras,koks baisus manikiuras,nagai netvarkingai apdirbti,nelygus,mesytem apauge,ir dar toks lakavimas,brrrr,nesuprantu.daug metu dirbu manikiuriste,ir niekaip nesuprantu tokios mados