Renkantis nagų laką dažniausiai atsižvelgiama tik į jo spalvą (o be reikalo). Iš tiesų atspalvis turi būti ne tik madingas, tačiau ir toks, kad pabrėžtų privalumus bei užmaskuotų rankų arba nagų formos trūkumus. Dėl šios priežasties kitą kartą atsižvelkite ne tik į savo skonį, bet ir į tai, kuo jus apdovanojo gamta.
Tiesa ta, kad jums tiks toli gražu ne visi lakai. Jeigu nagai platūs, juos reikia vizualiai pailginti, tad lakuoti visą nago paviršių nėra prasmės. Lakuokite tik centrinę dalį arba paišykite vertikalias juosteles. Lakas turėtų būti tamsių atspalvių, nes švelnūs rausvi tonai susilies su natūralia spalva ir norimo efekto nebus.
Gryni raudoni ir rožiniai tonai vizualiai padidina siaurus mažų pirštų nagus. Lakuoti reikia visą paviršių. Jeigu gamta jus apdovanojo būtent tokiais nagais, nesuklysite pasirinkusi prancūzišką manikiūrą (kuomet nago pagrindas nulakuojamas norima spalva, o galiukas – balta, tačiau yra ir kitokių variantų). Tai suteikia jiems „apimties“.
Jeigu ilgų nagų nemėgstate ir jie jums kliudo, arba neturite jų priežiūrai pakankamai laiko, tačiau jūsų pirštai ilgi, o plaštaka plona, jokios problemos nėra – šiuo atveju netgi trumpi nagai atrodo tvarkingai ir vizualiai patrauklūs. Jeigu rankos mažos, trumpų pirštų efekto išvengti sudėtingiau, todėl būtina pasirūpinti nagų išvaizda. Prieš lakuodama, atstumkite odeles iš šonų mentele, kad nago plokštelė atrodytų vizualiai didesnė. Pirmenybę teikite tamsiems lako tonams. Galite šonų nelakuoti, tiksliau, palikti permatomas juosteles.
Jeigu nagai masyvūs ir pailgi, specialistai rekomenduoja pasikliauti šviesiomis spalvomis, suteikti nagams kvadratinę formą, kadangi užapvalinti ir smailėjantys mūsų dienomis jau nebėra tokie aktualūs.
Kaip pagal nagų formą išsirinkti laką?
» Rašyti komentarą