Kaip pasirūpinti alkūnėmis?

Orai vis labiau šyla – užplūdus karščiams, tenka pakeisti drabužius ir atidengti aplinkinių akims vietas, kurias šaltuoju metų laiku galėjome paslėpti. Sugrubusi alkūnių oda ne tik negražiai atrodo, bet dar ir sukelia begales nepatogumų: šerpetoja, kimba, skeldėja... Ką daryti? Kaip įveikti šias problemas?

Jeigu norite grąžinti savo odai elastingumą, pasirūpinkite, kad racione netrūktų vitaminų A ir E. Vartokite daugiau žalios spalvos daržovių, taip pat morkų, riešutų ir žuvies. Pradėkite gerti vitaminų kompleksus.

Kad alkūnės taptų švelnios, darykitės pašildyto alyvuogių arba linų sėmenų aliejaus voneles:

 

  • Pripilkite du puodelius aliejaus ir pašildykite iki tokios temperatūros, kad jums būtų malonu.
  • Įmaišykite šaukštelį apelsinų sulčių.
  • Palaikykite šiame mišinyje alkūnes apie 15 minučių.
  • Po procedūros būtinai nuplaukite aliejų.


„Žąsies odos“ ant alkūnių padės atsikratyti obuolių acto ir glicerino mišinys (maišoma lygiomis dalimis).

Kad pagerintumėte odos tonusą, būtinas vitaminas C. Perpjaukite per pusę vieną citrusinį vaisių, sumaigykite minkštimą ir įkiškite į jį alkūnes. Palaikykite 20 minučių. Po procedūros atsargiai patrinkite alkūnes kempine ir pasitepkite kremu (beje, citrina šviesina odą, tad jeigu alkūnės patamsėjusios, ji padės išspręsti šią problemą).

Ant alkūnių nėra prakaito liaukų, nesusidaro apsauginė plėvelė, todėl rūpintis savo rankomis pageidautina kiekvieną dieną – mažų mažiausia, ką galite padaryti, tai pasitepti jas maitinamuoju kremu.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Tomas
2018-01-24 22:31
Diskai megina pasilikti